poczekam z zakupem do zapowiedzianej przez prezesa informacji o ekspansji na rynek usa i pozyskania kapitału na ten cel ale jestem wrecz pewny ze kupie po 12 - 15 złotych za trzy miesiace sie sie zobaczy teraz niestety nie 11 sesji z tego 10 spadków to nie dzieje sie bez przyczyny ci co umia czytac miedzy wierszami wiedza o co chodzi pa pa do grudnia