Forum giełdowe spółki BRASTER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
twiser ~twister 1 2018-12-17 21:40
Mac53 ~Jub 4 2018-12-17 21:26
Braster Bułgaria Złote Piaski: 7 centrów już działa, 2 ruszają wkrótce ~e3o 5 2018-12-17 16:39
CORAZ WIECEJ TROLI NA SPADKI TO DOBRZE !!!!! ~qqqaaaqqq 14 2018-12-17 15:42
Po niedzieli petarda !!! ~pismak 14 2018-12-17 15:03
21 grudnia 2018: Po zakończeniu sesji spółka opuści skład indeksu sWIG80 ~Twister 16 2018-12-17 13:22
Odswiezanie durnych watków nic wam nie da trole ~Wi 2 2018-12-17 12:34
Kasa nam sie skonczyla ~Prezes_Skarpeta 10 2018-12-17 12:27
Braster Bulgaria: Liudmila Zafitowa: “braster nie dxiala”. ~eo 2 2018-12-17 12:20
Biznes Radar : Braster AT w tej chwili Kupuj Mocne kupuj. ~eo 1 2018-12-17 11:56
Uwaga nie dac sie ubrac w wydmuche przez trola EO! ~mufasa 3 2018-12-17 11:19
11.12.2018 Людмила Зафирова „Света София“: Braster ~eo 1 2018-12-17 10:42
Poranny komunikat Prezesa ~Prezes_Skarpeta 36 2018-12-17 10:41
BG On Air : Braster Filmik Badanie opinie pacjentek i lekarzy ~eo 1 2018-12-17 10:38
BTV Novinite Braster Filmik ~eo 1 2018-12-17 10:26
Grubasy zbierają jak leci... chyba nie czytają forum bankiera ~symbian 3 2018-12-17 10:19
Wysyp troli piszacych na nie ~lop 1 2018-12-17 10:17
3 zł. ~Darek 2 2018-12-17 09:49
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 3 2018-12-17 09:44
Tak, szkalowanie osób należy do codziennych praktyk Forum Bankier.pl ~eo 1 2018-12-17 09:42
3 zł. jeszcze przed swietami... ~darek 1 2018-12-17 09:18
Poniedzialkowy komunikat Prezesa ~Prezes_Skarpeta 2 2018-12-17 09:14
Na co cierpi Mac53 ~Doktor 3 2018-12-17 09:12
Petarda będzie ~Mac53 3 2018-12-17 07:24
gdzie jest eo? ~ddddddd 7 2018-12-17 07:24
kapitał ucieka z usa ~Mac53 9 2018-12-16 22:06
Jest kapital! ~Sajgon 2 2018-12-16 21:59
Braster Arkowi rybka: в - by się pobawił. Może znajdzie wędkę? ~eo 7 2018-12-16 20:58
Mac53 wariat ~Inwestor 3 2018-12-16 20:52
Co mnie denerwuje w Brasterze ~Brast 5 2018-12-16 14:52
[x]
BRASTER -4,92% 0,58 2023-05-04 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.