Forum giełdowe spółki BRASTER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
pytam !!!!!!!!!!!!!!!!!ostrzegalem ursus z 3zl na 1,70 papa tu tez ~ostrzegalem 1 2019-03-08 09:54
Dziś okolice 2.5 - będzie ładna szansa na dokupienie ~kolega 1 2019-03-08 09:54
z 90gr na 3,50 hahahihi papa zal mi was bo co?? nic nic nie ma ~piotr77 1 2019-03-08 09:34
z 90gr na 3,50 hahahihi papa zal mi was bo co?? nic nic nie ma ~piotr77 1 2019-03-08 09:33
marionetki spekuly !!!! ponizej 3zl !!! to nie dziala opinia LEKARZY ~zaklad 1 2019-03-08 09:28
marionetki spekuly !!!! ponizej 3zl !!! to nie dziala opinia LEKARZY ~zaklad 1 2019-03-08 09:28
i znów ... ~RED 5 2019-03-08 09:10
ja to mam szczęście w co nie wejdę to spada ~_ppp_ 1 2019-03-08 09:02
BRASTER ~mietek 26 2019-03-08 08:57
Tylko 35 tys. akcji do 2 zł w arkuszu stoi bida ~Insider 2 2019-03-08 08:52
Co raz więcej dywergencji ~Technik-AT 2 2019-03-08 07:47
Re: VISTAL GDYNIA poczytajcie o umowie wraz z pozostalymi komunikatami ~Iwona 1 2019-03-08 07:17
Uciekajcie !!! Ratujcie pieniądze !!! ~Zjazd 3 2019-03-07 23:14
Jutro wracamy na szczyty! ~Wiesko 3 2019-03-07 22:33
Nestmedic pozyskał inwestora INFO !!! staryznajomy 2 2019-03-07 21:58
Biorę na otwarciu, będzie zaciąg na 4 zeta ~symbian 5 2019-03-07 21:41
Braster // Porto Portugalia Livraria Lello & Irmao Post usunięty. ~eo 1 2019-03-07 20:34
Ginekolog Tomasz Wojno Już za 2 tyg, w pełnym zakresie badanie Brasterem ~eo 2 2019-03-07 20:25
1/3 akcji przeszło dzisiaj kwestia czasu! ~ok 1 2019-03-07 20:18
chcem i kupiem ~leszek 1 2019-03-07 19:45
MINA ~SAPER 3 2019-03-07 19:42
Jutro ~Czk 1 2019-03-07 19:40
Jutro atak na 4 zł! ~Acer 2 2019-03-07 18:27
Dziś już sklep zamknięty do jutra ~Technik-AT 3 2019-03-07 17:28
gdzie te 5 zl marzyciele? ~ra 7 2019-03-07 17:18
SUPER PREZES ~zapakowany 1 2019-03-07 17:12
Ale idą pakiety ~PEWNIAK 4 2019-03-07 16:52
runda druga ~max 2 2019-03-07 16:51
leszcze już się wyprzedały ~az 1 2019-03-07 16:37
fundusze ściągają. ~ok 1 2019-03-07 16:32
[x]
BRASTER -4,92% 0,58 2023-05-04 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.