Moim zdaniem Braster nie ma prawa upasc, a te trole bagienne, ktore nie moga spac po nocach i wypisuja dyrdymaly tylko potwierdzaja to co widac na wykresie. Firma za duzo zainwestowala kasy w produkt i rozwoj zeby ktos mialby to przejac za symoliczna zlotowke. A teksty typu, ze prezes z zarzadem pobieraja wysokie pensje swiadczy o tym tym ze typ nie ma pojecia o tym co pisze. A za ile jego zdaniem powini pracowac? za darmo??Czy ktos z tego forum podworkowego orientuje sie ile firma juz zainwestowala w produkt i rozwoj od samego poczatku?Sadzac po wpisach to raczej nikt. Firma posiada juz kanaly dystrybucji na calym swiece. Kto pozwoli zeby przejac firme z potencjanym nieograniczonym zyskiem?
pozdrawiam myslacych, a trolee do piaskownicy.