Forum giełdowe spółki BRASTER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Podejście na 2.8 w pn lub wtorek ~Insider 3 2019-03-09 15:55
obrana 3,2 skutczna ~Technik-AT 9 2019-03-09 13:30
3,20-3,5 zdać bo już jadą z z poychaczami ~Technik-AT 8 2019-03-09 09:26
Ale tu jest super. Ju niece 800% wzrostu i będziemy na nowych maksimach ~eo 5 2019-03-09 08:54
Nie chodzi o te urządzenie ale o ~Kupiec 9 2019-03-09 05:59
Może być grubo ~aha 4 2019-03-08 21:14
INFOO 87 mln za sprzedarz spolki a kapitalizacja 55 mln $$$$$$$$$$$$ ~Lola 2 2019-03-08 18:17
na fix ile w dol?minima? ~ra 2 2019-03-08 17:11
Za miesiąc eo nie nadąży robić research Brastera w świecie. ~eo 1 2019-03-08 14:51
Braster udostępnił(a) post użytkownika Zdrowy Punkt. 2 godz. temu ~eo 1 2019-03-08 13:51
Standardowa korekta dla zdrowia kursu i jedziemy dziś nawet powyżej 4zł ~korekta_w_locie 5 2019-03-08 13:44
2 kwietnia potrzebna 1/3 kapitału ~PEWNIAK 2 2019-03-08 13:32
spekula sie bawi na brasterze widze na calego ~falujacaspekula 2 2019-03-08 13:30
no to zaczynamy runda trzecia ~max 1 2019-03-08 13:03
Zaraz sie obudzą Jankesi ~xxx 1 2019-03-08 13:03
bylo 50tys na K i kupilo troche i zaraz zniklo hihi zal SPEKULY! ~piotr 1 2019-03-08 12:57
widzieliscie to bylo 50tys na K i kupilo troche i zaraz zniklo hihi zal ~widzieliscie 1 2019-03-08 12:56
spekula sie bawi dc im dajcie im okazja do wyjscia !!!!! sztuczne ~zal 1 2019-03-08 12:50
spekula sie bawi dc im dajcie im okazja do wyjscia !!!!! sztuczne ~zal 1 2019-03-08 12:49
marionetki szybko !!! okazja !!!szybko haha chwilowe odb i 2,99 ~brac 1 2019-03-08 12:45
marionetki szybko !!! okazja !!!szybko haha chwilowe odb i 2,99 ~brac 1 2019-03-08 12:45
uczciwie,,,urslo bez podstaw !!! no moze 1,90..2,20 maks ale nie 3,5 ~ludzie 1 2019-03-08 12:12
uczciwie,,,urslo bez podstaw !!! no moze 1,90..2,20 maks ale nie 3,5 ~ludzie 1 2019-03-08 12:11
Podaż zdechła można jechać up ~AnalitykGPW 4 2019-03-08 12:09
CZAS NA KOREKTE ~Olek 7 2019-03-08 11:46
Braster Bankier.pl wycina post o Porto Portugalia ~eo 3 2019-03-08 10:53
zadnego wplywu na kurs,spekula tutaj robi co chce,z tematem spadania? ~ra 1 2019-03-08 10:19
zaczeli sypac do ilu spadnie kurs? ~ra 3 2019-03-08 10:18
4-4,20 jak to przebije to lecimy pod 6 zeta ~ok 9 2019-03-08 10:03
3,29 ukyte S ~Technik-AT 1 2019-03-08 09:57
[x]
BRASTER -4,92% 0,58 2023-05-04 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.