Forum giełdowe spółki BOWIM

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Popyt na stal pod przyszłą odbudowę Ukrainy ~Arthurius 13 2022-06-07 21:32
Przeczytajcie raport ~Wilczatko 1 2022-06-07 20:50
BOWIM - Korekta w trendzie wzrostowym ~BoWiem 5 2022-06-07 19:33
SKORO JEST TAK DOBRZE, TO CZEMU LECI NA MORDE ? ~janusz 7 2022-06-07 17:03
MEGA DOBRE WIEŚCI! NIE DAJCIE SIĘ POZBYĆ AKCJI!!!! ~EWA 2 2022-06-07 16:30
Kula śnieżna rośnie i nabiera tempa ~Kazik 1 2022-06-07 16:05
Polska jest jedynym w UE producentem węgla koksujacego ~Cyborg 2 2022-06-07 14:56
Powrót do 3 milionów zysku rocznie ~Mimi 11 2022-06-07 14:05
Nasza cała giełda czeka na RPP jutro. ~Aldona 7 2022-06-07 13:33
DZIĘKUJEMY WAM MALI POSIADACZE AKCJI ŻE ODDAJECIE TE AKCJE NAM > ~właściciel 5 2022-06-07 13:30
Ale nudy !!!!! ~Aldona 3 2022-06-07 13:26
Korekta czy spadki? ~Bialas22 2 2022-06-07 12:52
Wysokie zyski i dywidenda nie na wiele się zdały. ~Aldona 3 2022-06-07 11:34
Bez złudzeń! ~amico 1 2022-06-07 11:24
Brak obrotów ~Zbyszek 1 2022-06-07 11:21
BOWIM - kierunek ~OBSER 5 2022-06-07 11:15
INWESTORZY ! NIE ODDAJCIE AKCJI NAGANIACZOM SPADKÓW Z BUMECHA ! ~kol 4 2022-06-07 10:13
Na minusie, to nawet blondynka nie sprzedaje. ~Aldona 2 2022-06-07 10:08
Aldona -ty jesteś blondynką ? Zastanów się co piszesz ! ~kol 1 2022-06-07 10:02
Czy myślicie, że swoimi teoriami coś zmienicie? ~Kolarz 2 2022-06-07 08:45
Wszystkie Wigi na zielono, a Bowim dno. ~Aldona 9 2022-06-07 07:59
Po dywidedzie jak to pierdyknie ~Miedzioryt 8 2022-06-07 07:03
ZOBACZYCIE JAKIE WIELKIE BĘDĄ WZROSTY -OD 30 CZERWCA JAK KASA > ~kol 2 2022-06-07 05:59
JEST SUPER DYWIDENDA -A NIE JAKIEŚ DZIADOSTWO ! BRAWO ZARZĄD ! ~kol 13 2022-06-06 21:36
Bowim krótka, Cognor długa ~martin 21 2022-06-06 19:05
Masakra czekać aż do 18 czerwca żeby kupić po 9 zł ~Cierpliwy 3 2022-06-06 18:51
Roller coster ~Zbyszek 4 2022-06-06 18:31
Procentowo ~Znany 3 2022-06-06 17:11
Sprzedałem wszystko. ~Kupiec_wenecki 3 2022-06-06 16:47
Jedziemy ATH ~ATH 3 2022-06-06 16:45
[x]
BOWIM 0,00% 7,52 2026-06-22 16:38:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.