Normalna korekta w trendzie wzrostowym i to do tego stosunkowo niewielka biorąc pod uwagę procent wzrostów. Do tego super wyniki spółki, rekordowa dywidenda i świetne perspektywy. Taka jest moja ocena sytuacji, a Wy jak myślicie jakie perspektywy kursu w najbliższych tygodniach?