Widać jeszcze łatwo manipulować kursem. Sprzedadzą maruderzy to wtedy ruszymy. Jedyne co martwi to słabość rynku szerokiego. Od 4 sesji poziom obrotów WIG20 poraża. Co do Bowim jestem spokojny. Widać kilku trolli spadziowych pojawiło się na forum bankiera. Na razie mamy 3 sesje z niewielkimi obrotami. Bowim dopiero będzie rozgrywany. Pamiętam jak to było przy ATH na 13,9 zł w 2021 r. Obroty były po 10 - 20 mln na sesję. Ci co akumulowali papier na pewno nie sprzedali swoich akcji tylko czekają na dywidendę. Perspektywy super, tylko więcej wiary. Nie dać się manipulować. Jak nie trzymacie ciśnienia to możecie sprzedać i tyle.