Forum giełdowe spółki BOWIM

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
ŁADOWAĆ WALOR DO WORA! ~kol 3 2022-06-08 22:34
Za głęboko schodzimy chyba... :/ ~tomaslfc14 28 2022-06-08 21:07
Kazik KIEDY POMIENIAŁEŚ SIĘ NA GŁOWY Z WACKIEM ? ~kol 5 2022-06-08 20:53
ubrani po 16,60 WYSTOMP ~janusz 2 2022-06-08 18:20
Dawcy kapitału kierunek 9 zł ~Kazik 9 2022-06-08 17:18
UWAGA INWESTORZY ! NIE ODDAJCIE CENNYCH AKCJI SPEKULANTOM BUMECHA ~kol 5 2022-06-08 17:16
WYDUTKALI WAS PO RAZ KOLEJNY ~ja 1 2022-06-08 16:49
PIEKNY ATRYKUŁ- TUTAJ BEDĄ ŻNIWA PRZEZ LATA ~ja 10 2022-06-08 16:34
Spółka perspektywiczna, ale teraz będzie kilka słabszych kwartałów. ~Polak 1 2022-06-08 16:29
Zaraz dolne widły :(((( Masakra jakaś ~On 1 2022-06-08 16:21
14,58 cały czas ktoś zbiera z ukryteo technik-at 4 2022-06-08 15:47
Cały rynek leci - niestety. Nic z tego nie będzie. ~latarnik 1 2022-06-08 15:33
Ale mafia zaniża na siłę., że też nie ma kto im popsuć plany. ~Ali 2 2022-06-08 15:19
SPEKULA ZAWITALA NA LABOCANNA AKUMULACJA JUTRO ODJAZD ! ~jw 1 2022-06-08 15:01
W JESIENI -ZALCZKA NA POCZET DYWIDENDY ZA 2022 r-50 groszy > ~kol 5 2022-06-08 14:53
LESZCZE ODPADŁY TO JEDZIEMY W DALSZA DROGE. ~ja 1 2022-06-08 14:23
Jak ruszy to yaya wam pourywa ~ATH 4 2022-06-08 14:12
ŹLE TO WYGLONDA...CHYBA WRACAMY NA GROSZUFKI ~Miedzioryt 2 2022-06-08 14:11
UWAGA TROLE BUMEMECHA ODBIERAJĄ WAM AKCKE ! PRZEWIJAJĄ SWOJE > ~kol 2 2022-06-08 13:35
Zawisł ktoś na haku, czy wszyscy zarobieni ? :) ~pytajnik 2 2022-06-08 12:32
Dywidenda podpucha ~Bialas22 5 2022-06-08 12:30
JUTRO PRAWDOPODOBNIE SZARPIEMY 17. ~ja 10 2022-06-08 12:23
Luka domknieta ~ATH 3 2022-06-08 12:14
CAŁY CZAS TŁUMACZĘ ! AKCJE ZBIERAJĄ WŁAŚCICIELE I ICH RODZINY > ~kol 5 2022-06-08 11:12
w 1 kw ENERGA ma 1,5 zysku 2,6 EBITDA na 1 akcje C/Z będzie 1 kurs 6,7zł ~ENERGA 11 2022-06-08 10:55
DYWIDENDA - pomyłka? ivest 8 2022-06-08 10:42
DOPRZYSZŁOROCZNEJ WYSOKIEJ DYWIDENDY KURS BOWIMA BĘDZIE 40 zł ! ~kol 17 2022-06-08 09:59
Będzie kpo czy nie będzie?? ~Andrzej89 2 2022-06-08 08:36
W JESIENI ZALICZKA 50 GROSZY - NA DYWIDENDĘ ZA 2022 r ! ~kol 1 2022-06-08 06:52
TO W KOŃCU PUJDZIE DO GURY CZY NA DUŁ ? BO KARZDY GADA CO INNEGO.. ~janusz 2 2022-06-07 21:51
[x]
BOWIM 0,00% 7,52 2026-06-22 16:38:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.