|
ŁADOWAĆ WALOR DO WORA!
|
~kol
|
3
|
2022-06-08 22:34
|
|
Za głęboko schodzimy chyba... :/
|
~tomaslfc14
|
28
|
2022-06-08 21:07
|
|
Kazik KIEDY POMIENIAŁEŚ SIĘ NA GŁOWY Z WACKIEM ?
|
~kol
|
5
|
2022-06-08 20:53
|
|
ubrani po 16,60 WYSTOMP
|
~janusz
|
2
|
2022-06-08 18:20
|
|
Dawcy kapitału kierunek 9 zł
|
~Kazik
|
9
|
2022-06-08 17:18
|
|
UWAGA INWESTORZY ! NIE ODDAJCIE CENNYCH AKCJI SPEKULANTOM BUMECHA
|
~kol
|
5
|
2022-06-08 17:16
|
|
WYDUTKALI WAS PO RAZ KOLEJNY
|
~ja
|
1
|
2022-06-08 16:49
|
|
PIEKNY ATRYKUŁ- TUTAJ BEDĄ ŻNIWA PRZEZ LATA
|
~ja
|
10
|
2022-06-08 16:34
|
|
Spółka perspektywiczna, ale teraz będzie kilka słabszych kwartałów.
|
~Polak
|
1
|
2022-06-08 16:29
|
|
Zaraz dolne widły :(((( Masakra jakaś
|
~On
|
1
|
2022-06-08 16:21
|
|
14,58 cały czas ktoś zbiera z ukryteo
|
technik-at
|
4
|
2022-06-08 15:47
|
|
Cały rynek leci - niestety. Nic z tego nie będzie.
|
~latarnik
|
1
|
2022-06-08 15:33
|
|
Ale mafia zaniża na siłę., że też nie ma kto im popsuć plany.
|
~Ali
|
2
|
2022-06-08 15:19
|
|
SPEKULA ZAWITALA NA LABOCANNA AKUMULACJA JUTRO ODJAZD !
|
~jw
|
1
|
2022-06-08 15:01
|
|
W JESIENI -ZALCZKA NA POCZET DYWIDENDY ZA 2022 r-50 groszy >
|
~kol
|
5
|
2022-06-08 14:53
|
|
LESZCZE ODPADŁY TO JEDZIEMY W DALSZA DROGE.
|
~ja
|
1
|
2022-06-08 14:23
|
|
Jak ruszy to yaya wam pourywa
|
~ATH
|
4
|
2022-06-08 14:12
|
|
ŹLE TO WYGLONDA...CHYBA WRACAMY NA GROSZUFKI
|
~Miedzioryt
|
2
|
2022-06-08 14:11
|
|
UWAGA TROLE BUMEMECHA ODBIERAJĄ WAM AKCKE ! PRZEWIJAJĄ SWOJE >
|
~kol
|
2
|
2022-06-08 13:35
|
|
Zawisł ktoś na haku, czy wszyscy zarobieni ? :)
|
~pytajnik
|
2
|
2022-06-08 12:32
|
|
Dywidenda podpucha
|
~Bialas22
|
5
|
2022-06-08 12:30
|
|
JUTRO PRAWDOPODOBNIE SZARPIEMY 17.
|
~ja
|
10
|
2022-06-08 12:23
|
|
Luka domknieta
|
~ATH
|
3
|
2022-06-08 12:14
|
|
CAŁY CZAS TŁUMACZĘ ! AKCJE ZBIERAJĄ WŁAŚCICIELE I ICH RODZINY >
|
~kol
|
5
|
2022-06-08 11:12
|
|
w 1 kw ENERGA ma 1,5 zysku 2,6 EBITDA na 1 akcje C/Z będzie 1 kurs 6,7zł
|
~ENERGA
|
11
|
2022-06-08 10:55
|
|
DYWIDENDA - pomyłka?
|
ivest
|
8
|
2022-06-08 10:42
|
|
DOPRZYSZŁOROCZNEJ WYSOKIEJ DYWIDENDY KURS BOWIMA BĘDZIE 40 zł !
|
~kol
|
17
|
2022-06-08 09:59
|
|
Będzie kpo czy nie będzie??
|
~Andrzej89
|
2
|
2022-06-08 08:36
|
|
W JESIENI ZALICZKA 50 GROSZY - NA DYWIDENDĘ ZA 2022 r !
|
~kol
|
1
|
2022-06-08 06:52
|
|
TO W KOŃCU PUJDZIE DO GURY CZY NA DUŁ ? BO KARZDY GADA CO INNEGO..
|
~janusz
|
2
|
2022-06-07 21:51
|