Forum giełdowe spółki BOWIM

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
PODCIONGNELI NA 15,98 I UBRANI WYSTOMP SRUUU DO BAZY ~janusz 2 2022-06-06 16:39
ZAŻOND POUBIERAŁ NAIWNYCH ? ~Miedzioryt 1 2022-06-06 15:55
PIEKNIE-KAPITAŁ NA ZALICZKI POD PRZYSZŁE DYWIDENDY ~ja 2 2022-06-06 15:21
W JESIENI ZALICZKA NA NOWA DYWIDENDE W 2023R ~ja 1 2022-06-06 15:21
jest info! 2,52 PLN na jedną akcję. ~Gracz 4 2022-06-06 15:15
Bowim - jest info o dywidendzie 2,52 zł ~OBSER 7 2022-06-06 14:59
POWOLI ZACZYNA SIE SZALENSTWO.JEDZIEMY NA GÓRNE WIDELKI! ~ja 3 2022-06-06 14:54
BOWIM - czekamy na info ... ~OBSER 3 2022-06-06 14:25
Stal mocno tanieje. ~Nowy 10 2022-06-06 14:13
Czy na walnym będzie info o walcowni? ~jaj 1 2022-06-06 13:28
Czy na Walnym, mogą podnieś wysokość dywidenty ? ~Aldona 6 2022-06-06 12:52
CZY JUZ DYWIDENDA KLEPNIETA???DAJCIE ZNAC JAK KTOS JEST NA ZEBRANIU ~ja 3 2022-06-06 12:02
Już dziś poznamy wys. Dywidendy ~Radar 4 2022-06-06 11:54
Łamać 15 technik-at 12 2022-06-06 11:47
Uwaga toya naganicz oszust po wszystkich ~Kus 2 2022-06-06 11:28
odbicie 15,02 potem 15,04 i 15,10 na godzinowym ~Zbyszek 1 2022-06-06 11:27
Sygnały AT - m.in. RSI - sprzedaj dla BOWIM ~ja101 5 2022-06-06 10:45
15.30 odbicie dziś koniec korekty witaj 16 ~Radar 2 2022-06-06 10:14
CHYBA BEDA DZISIAJ WIDŁY GRNE ~ja 12 2022-06-06 09:58
Wóz albo przewóz ~Zbyszek 2 2022-06-06 09:48
O 10 ZEBRANIE.TAK DO GODZINY KLEPIEMY DYWIDENDE. ~ja 1 2022-06-06 09:47
ZA DWADZIESCIA MINUT ZEBRANIE.VIVAT ZARZAD. ~ja 1 2022-06-06 09:38
Przecież to sie przez 3 dni nie otworzy... ~Miedzioryt 5 2022-06-06 09:34
AKCJI NA RYNKU NIE MA ~Miedzioryt 7 2022-06-06 08:47
Cognor w korzystnej sytuacji ~joe 2 2022-06-06 07:37
Podsumowanie tych dyskusji! ~Valduś 2 2022-06-05 12:44
WK BOWIMA -PO WYNIKACH 1 kwartału :WK=15.90 zl ! ~kol 3 2022-06-05 10:36
Spadająca gwiazda na tygodniowym ~PiotrB 7 2022-06-05 00:33
FORMACJA UBRANI WYSTOMP NA DZIENNYM ~Miedzioryt 1 2022-06-04 22:38
JAK PUJDZIE INFO O ZGODZIE FDA TO SIE MIESIONC NIE OTWORZY ~Miedzioryt 3 2022-06-04 21:21
[x]
BOWIM 0,00% 7,52 2026-06-22 16:38:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.