|
PODCIONGNELI NA 15,98 I UBRANI WYSTOMP SRUUU DO BAZY
|
~janusz
|
2
|
2022-06-06 16:39
|
|
ZAŻOND POUBIERAŁ NAIWNYCH ?
|
~Miedzioryt
|
1
|
2022-06-06 15:55
|
|
PIEKNIE-KAPITAŁ NA ZALICZKI POD PRZYSZŁE DYWIDENDY
|
~ja
|
2
|
2022-06-06 15:21
|
|
W JESIENI ZALICZKA NA NOWA DYWIDENDE W 2023R
|
~ja
|
1
|
2022-06-06 15:21
|
|
jest info! 2,52 PLN na jedną akcję.
|
~Gracz
|
4
|
2022-06-06 15:15
|
|
Bowim - jest info o dywidendzie 2,52 zł
|
~OBSER
|
7
|
2022-06-06 14:59
|
|
POWOLI ZACZYNA SIE SZALENSTWO.JEDZIEMY NA GÓRNE WIDELKI!
|
~ja
|
3
|
2022-06-06 14:54
|
|
BOWIM - czekamy na info ...
|
~OBSER
|
3
|
2022-06-06 14:25
|
|
Stal mocno tanieje.
|
~Nowy
|
10
|
2022-06-06 14:13
|
|
Czy na walnym będzie info o walcowni?
|
~jaj
|
1
|
2022-06-06 13:28
|
|
Czy na Walnym, mogą podnieś wysokość dywidenty ?
|
~Aldona
|
6
|
2022-06-06 12:52
|
|
CZY JUZ DYWIDENDA KLEPNIETA???DAJCIE ZNAC JAK KTOS JEST NA ZEBRANIU
|
~ja
|
3
|
2022-06-06 12:02
|
|
Już dziś poznamy wys. Dywidendy
|
~Radar
|
4
|
2022-06-06 11:54
|
|
Łamać 15
|
technik-at
|
12
|
2022-06-06 11:47
|
|
Uwaga toya naganicz oszust po wszystkich
|
~Kus
|
2
|
2022-06-06 11:28
|
|
odbicie 15,02 potem 15,04 i 15,10 na godzinowym
|
~Zbyszek
|
1
|
2022-06-06 11:27
|
|
Sygnały AT - m.in. RSI - sprzedaj dla BOWIM
|
~ja101
|
5
|
2022-06-06 10:45
|
|
15.30 odbicie dziś koniec korekty witaj 16
|
~Radar
|
2
|
2022-06-06 10:14
|
|
CHYBA BEDA DZISIAJ WIDŁY GRNE
|
~ja
|
12
|
2022-06-06 09:58
|
|
Wóz albo przewóz
|
~Zbyszek
|
2
|
2022-06-06 09:48
|
|
O 10 ZEBRANIE.TAK DO GODZINY KLEPIEMY DYWIDENDE.
|
~ja
|
1
|
2022-06-06 09:47
|
|
ZA DWADZIESCIA MINUT ZEBRANIE.VIVAT ZARZAD.
|
~ja
|
1
|
2022-06-06 09:38
|
|
Przecież to sie przez 3 dni nie otworzy...
|
~Miedzioryt
|
5
|
2022-06-06 09:34
|
|
AKCJI NA RYNKU NIE MA
|
~Miedzioryt
|
7
|
2022-06-06 08:47
|
|
Cognor w korzystnej sytuacji
|
~joe
|
2
|
2022-06-06 07:37
|
|
Podsumowanie tych dyskusji!
|
~Valduś
|
2
|
2022-06-05 12:44
|
|
WK BOWIMA -PO WYNIKACH 1 kwartału :WK=15.90 zl !
|
~kol
|
3
|
2022-06-05 10:36
|
|
Spadająca gwiazda na tygodniowym
|
~PiotrB
|
7
|
2022-06-05 00:33
|
|
FORMACJA UBRANI WYSTOMP NA DZIENNYM
|
~Miedzioryt
|
1
|
2022-06-04 22:38
|
|
JAK PUJDZIE INFO O ZGODZIE FDA TO SIE MIESIONC NIE OTWORZY
|
~Miedzioryt
|
3
|
2022-06-04 21:21
|