J.w. - sytuacja wygląda że nas pop prostu pobierali kusząc wysoka dywidenda. Kto startował z 8-11 złotych ten się nie polasi na 2zl netto zysku skoro na różnicy ma 4.5-6.5 na czysto po sprzedaży. Pozostaje czekać na zjazd po 14.06 i dokupienie by obniżyć straty