Forum giełdowe spółki BOWIM

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
BOWIM URUCHOMI WKRÓTCE -WE LWOWIE SPÓŁKĘ ZALEŻNĄ ! ~kol 5 2022-06-10 08:03
ŚMIEJCIE SIĘ OSZUSTOM W TWARZ! ~kol 2 2022-06-10 05:39
Recesja nadchodzi. ~Żelazny 1 2022-06-09 22:57
Z LECIMY DO NORWEGII! ~kol 1 2022-06-09 21:58
Dywidenda, nikt nie chce? ~Me 1 2022-06-09 20:27
Odbudowa Ukrainy a Bowim ~Inwestor 1 2022-06-09 20:07
FIRMA DOBRZE ZARZADZANA I ROZWIJANA.TO PROCENTUJE! ~ja 1 2022-06-09 15:31
PO 15 CZERWCA BĘDĄ KONTRAKTY PRZGOTOWUJĄCE ODBUDOWĘ UKRAINY ! ~kol 1 2022-06-09 15:30
CZY BOWIM ZAŁOŻY DUŻE KONSORCJUM NA UKRAINIE??? ~ja 1 2022-06-09 15:27
ALE INFO.PIEKNIE.ZACZYNA SIE GRUBO.ZARZAD JUZ WIE!!! ~ja 1 2022-06-09 15:15
ZARZAD ZABEZPIECZA KREDYTAMI PIENIĄDZE POD ODBUDOWĘ UKRAINY ! ~kol 2 2022-06-09 14:59
Espi Czyżby przygotowanie pod kooperacje na Ukrainie ~Inwestor 1 2022-06-09 14:43
WRÓCICIE TUTAJ PTASZKI SZYBCIEJ NIZ MYSLICIE ~ja 5 2022-06-09 13:40
Ale nudy !!!!! ~Aldona 3 2022-06-09 13:35
SPRZEDAWAĆ -ZANIŻAĆ KURS - BO MUSZĘ DOTANKOWAĆ -ZA 2 SESJE PRAWO > ~kol 9 2022-06-09 12:43
Dzis oficjalny koniec korekty ~ATH 16 2022-06-09 12:33
Dzieki za artykuly o recesji ~ATH 1 2022-06-09 11:53
Europejskie giełdy lecą - zapinać pasy. ~Romek 2 2022-06-09 11:34
Globalna recesja nadchodzi. ~Obiektywnie 2 2022-06-09 11:31
MAŁO KUPILIŚCIE TROLE BUMECHA -MIMO ŻE CIĄGLE ZANIŻACIE KURS ! ~kol 4 2022-06-09 11:23
No to spadamy, jak zwykle na tej spółce.!! ~Aldona 2 2022-06-09 11:13
Ogarnijcie r ~Wilczatko 5 2022-06-09 10:46
Czy Bowim odrobi odcięcie dywidendy ? ~Simon 1 2022-06-09 10:45
PETARDA ~inf 1 2022-06-09 09:07
Na Bowimie może być tylko dobrze. ~syn_wodza 5 2022-06-09 08:37
Spokojnie to tylko zdrowa korketa po takich wzrostach. 20 - 30zł będzie. ~Rookie 1 2022-06-09 08:35
NASTĄPIŁO JUŻ ODCIĘCIE PRAWA DO DYWIDENDY -2.40 zł- TERAZ TYLKO GÓRA ! ~kol 4 2022-06-09 08:33
2.0412 zł po podatku Belki dostaniesz za każdą akcję w ramach dywidendy ~Kazik 1 2022-06-09 07:13
UWAGA ! ZARAZ ODJAZD DO NORWEGII ! ~kol 9 2022-06-09 01:24
RACJONALNI INWESTORZY ŚMIEJĄ SIĘ Z TEJ KOREKTY I DOKUPUJĄ AKCJI ! ~kol 6 2022-06-08 22:42
[x]
BOWIM -2,34% 7,52 2026-06-19 16:38:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.