|
BOWIM URUCHOMI WKRÓTCE -WE LWOWIE SPÓŁKĘ ZALEŻNĄ !
|
~kol
|
5
|
2022-06-10 08:03
|
|
ŚMIEJCIE SIĘ OSZUSTOM W TWARZ!
|
~kol
|
2
|
2022-06-10 05:39
|
|
Recesja nadchodzi.
|
~Żelazny
|
1
|
2022-06-09 22:57
|
|
Z LECIMY DO NORWEGII!
|
~kol
|
1
|
2022-06-09 21:58
|
|
Dywidenda, nikt nie chce?
|
~Me
|
1
|
2022-06-09 20:27
|
|
Odbudowa Ukrainy a Bowim
|
~Inwestor
|
1
|
2022-06-09 20:07
|
|
FIRMA DOBRZE ZARZADZANA I ROZWIJANA.TO PROCENTUJE!
|
~ja
|
1
|
2022-06-09 15:31
|
|
PO 15 CZERWCA BĘDĄ KONTRAKTY PRZGOTOWUJĄCE ODBUDOWĘ UKRAINY !
|
~kol
|
1
|
2022-06-09 15:30
|
|
CZY BOWIM ZAŁOŻY DUŻE KONSORCJUM NA UKRAINIE???
|
~ja
|
1
|
2022-06-09 15:27
|
|
ALE INFO.PIEKNIE.ZACZYNA SIE GRUBO.ZARZAD JUZ WIE!!!
|
~ja
|
1
|
2022-06-09 15:15
|
|
ZARZAD ZABEZPIECZA KREDYTAMI PIENIĄDZE POD ODBUDOWĘ UKRAINY !
|
~kol
|
2
|
2022-06-09 14:59
|
|
Espi Czyżby przygotowanie pod kooperacje na Ukrainie
|
~Inwestor
|
1
|
2022-06-09 14:43
|
|
WRÓCICIE TUTAJ PTASZKI SZYBCIEJ NIZ MYSLICIE
|
~ja
|
5
|
2022-06-09 13:40
|
|
Ale nudy !!!!!
|
~Aldona
|
3
|
2022-06-09 13:35
|
|
SPRZEDAWAĆ -ZANIŻAĆ KURS - BO MUSZĘ DOTANKOWAĆ -ZA 2 SESJE PRAWO >
|
~kol
|
9
|
2022-06-09 12:43
|
|
Dzis oficjalny koniec korekty
|
~ATH
|
16
|
2022-06-09 12:33
|
|
Dzieki za artykuly o recesji
|
~ATH
|
1
|
2022-06-09 11:53
|
|
Europejskie giełdy lecą - zapinać pasy.
|
~Romek
|
2
|
2022-06-09 11:34
|
|
Globalna recesja nadchodzi.
|
~Obiektywnie
|
2
|
2022-06-09 11:31
|
|
MAŁO KUPILIŚCIE TROLE BUMECHA -MIMO ŻE CIĄGLE ZANIŻACIE KURS !
|
~kol
|
4
|
2022-06-09 11:23
|
|
No to spadamy, jak zwykle na tej spółce.!!
|
~Aldona
|
2
|
2022-06-09 11:13
|
|
Ogarnijcie r
|
~Wilczatko
|
5
|
2022-06-09 10:46
|
|
Czy Bowim odrobi odcięcie dywidendy ?
|
~Simon
|
1
|
2022-06-09 10:45
|
|
PETARDA
|
~inf
|
1
|
2022-06-09 09:07
|
|
Na Bowimie może być tylko dobrze.
|
~syn_wodza
|
5
|
2022-06-09 08:37
|
|
Spokojnie to tylko zdrowa korketa po takich wzrostach. 20 - 30zł będzie.
|
~Rookie
|
1
|
2022-06-09 08:35
|
|
NASTĄPIŁO JUŻ ODCIĘCIE PRAWA DO DYWIDENDY -2.40 zł- TERAZ TYLKO GÓRA !
|
~kol
|
4
|
2022-06-09 08:33
|
|
2.0412 zł po podatku Belki dostaniesz za każdą akcję w ramach dywidendy
|
~Kazik
|
1
|
2022-06-09 07:13
|
|
UWAGA ! ZARAZ ODJAZD DO NORWEGII !
|
~kol
|
9
|
2022-06-09 01:24
|
|
RACJONALNI INWESTORZY ŚMIEJĄ SIĘ Z TEJ KOREKTY I DOKUPUJĄ AKCJI !
|
~kol
|
6
|
2022-06-08 22:42
|