Witam, pytanie do znawców. Kiedy jest pierwszy dzień notowań bez dywidendy?
Wg mnie: Prawo do dywidendy to 17 czerwca, żeby mieć dywidendę to trzeba mieć akcje 15 czerwca
a pierwszy dzień bez dywidendy to 16 czerwca. Natomiast na bankierze, w komunikatach jest 15 czerwca.
To błąd, czy ja się mylę?