Forum giełdowe spółki BOWIM

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Wytłumaczy mi ktoś skąd takie słabe przepływy pieniężne ~Jw 9 2021-12-03 14:16
Strzyżenie leszcza trwa ~Znany 4 2021-12-03 14:01
Bowim przekroczył 12,5% udziału posiadania akcji własnych ~Arthurius 4 2021-12-03 11:43
fundusz się kończy to spadki się kończą ~tofi 1 2021-12-03 11:01
dzisiaj najpóźniej w poniedziałek ~Znany 1 2021-12-03 09:37
Zaczęło się... Trzymać się mocno, ewentualnie dokupować! tomaslfc14 17 2021-12-02 21:50
Przypadkiem tak nie leci... Po Q4 zapowiada się rzeźnia? ~Zaniepokojny 5 2021-12-02 18:00
Obawiam się że dzisiaj close z 7 z przodu ~Niestety 16 2021-12-02 15:35
Lecicie na 4,6 ~havoc 2 2021-12-02 14:11
___ K I E D Y __ U C H A Ł A __W__S P R A W I E___D Y W I D E N D Y__??? ~jakin 14 2021-12-02 12:36
W każdym możliwym scenariuszu Bowim rośnie ~Arthurius 12 2021-12-02 11:22
Termoexpert - efektywność energetyczna budynków ~Rysiu 3 2021-12-02 09:49
Mur na granicy. ~PiSdzielec 4 2021-12-02 09:09
Do pisdzielec ~Znany 1 2021-12-02 09:01
MexPolska okazja.Zysk za TRZECI KWARTAŁ 6 mln zł,kapitalizacja 20 mln ~pepe 5 2021-12-02 05:27
Mpay ~Ddd 1 2021-12-01 22:20
Taka spekulacja ~Znany 3 2021-12-01 15:42
sprytnie wszystko biorą utrzymując kurs na minusie ! będzie dobrze ~tofi 7 2021-12-01 15:08
Stal na ogrodzenie granicy ~Jaro 1 2021-12-01 11:56
»»» "Na mur zostanie zużyte ponad 50 tys. ton stali" ««« ~T10 1 2021-12-01 11:51
Drozapol ~Znany 4 2021-12-01 08:48
Scenariusz jest jeden - południe i nic tego nie zatrzyma ~Proboszcz 5 2021-12-01 01:51
Jutro wywalam tego śmiecia - tu tylko fałszywe wybicia ~FelixGallardo 1 2021-11-30 22:18
BOWIM - nadchodzi czas stalówek ~OBSER 18 2021-11-30 20:04
Scenariusze ~malikmontana 12 2021-11-30 18:38
niech mnie ktoś poprawi jeśli nie mam racji ~tofi 1 2021-11-30 17:48
pod co to rośnie? ~janusz 8 2021-11-30 17:46
Ludzie, co wy robicie ~Arthurius 6 2021-11-30 16:33
Jak myslicie, skad w bowim taka kiepska komunikacja z akcjonariatem ? ~hmmmm 2 2021-11-30 16:16
jak zobaczą że już na prawdę nie spada to zobaczycie jak odbije szybko ~tofi 3 2021-11-30 15:17
[x]
BOWIM 0,00% 7,68 2026-06-24 16:33:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.