|
Wytłumaczy mi ktoś skąd takie słabe przepływy pieniężne
|
~Jw
|
9
|
2021-12-03 14:16
|
|
Strzyżenie leszcza trwa
|
~Znany
|
4
|
2021-12-03 14:01
|
|
Bowim przekroczył 12,5% udziału posiadania akcji własnych
|
~Arthurius
|
4
|
2021-12-03 11:43
|
|
fundusz się kończy to spadki się kończą
|
~tofi
|
1
|
2021-12-03 11:01
|
|
dzisiaj najpóźniej w poniedziałek
|
~Znany
|
1
|
2021-12-03 09:37
|
|
Zaczęło się... Trzymać się mocno, ewentualnie dokupować!
|
tomaslfc14
|
17
|
2021-12-02 21:50
|
|
Przypadkiem tak nie leci... Po Q4 zapowiada się rzeźnia?
|
~Zaniepokojny
|
5
|
2021-12-02 18:00
|
|
Obawiam się że dzisiaj close z 7 z przodu
|
~Niestety
|
16
|
2021-12-02 15:35
|
|
Lecicie na 4,6
|
~havoc
|
2
|
2021-12-02 14:11
|
|
___ K I E D Y __ U C H A Ł A __W__S P R A W I E___D Y W I D E N D Y__???
|
~jakin
|
14
|
2021-12-02 12:36
|
|
W każdym możliwym scenariuszu Bowim rośnie
|
~Arthurius
|
12
|
2021-12-02 11:22
|
|
Termoexpert - efektywność energetyczna budynków
|
~Rysiu
|
3
|
2021-12-02 09:49
|
|
Mur na granicy.
|
~PiSdzielec
|
4
|
2021-12-02 09:09
|
|
Do pisdzielec
|
~Znany
|
1
|
2021-12-02 09:01
|
|
MexPolska okazja.Zysk za TRZECI KWARTAŁ 6 mln zł,kapitalizacja 20 mln
|
~pepe
|
5
|
2021-12-02 05:27
|
|
Mpay
|
~Ddd
|
1
|
2021-12-01 22:20
|
|
Taka spekulacja
|
~Znany
|
3
|
2021-12-01 15:42
|
|
sprytnie wszystko biorą utrzymując kurs na minusie ! będzie dobrze
|
~tofi
|
7
|
2021-12-01 15:08
|
|
Stal na ogrodzenie granicy
|
~Jaro
|
1
|
2021-12-01 11:56
|
|
»»» "Na mur zostanie zużyte ponad 50 tys. ton stali" «««
|
~T10
|
1
|
2021-12-01 11:51
|
|
Drozapol
|
~Znany
|
4
|
2021-12-01 08:48
|
|
Scenariusz jest jeden - południe i nic tego nie zatrzyma
|
~Proboszcz
|
5
|
2021-12-01 01:51
|
|
Jutro wywalam tego śmiecia - tu tylko fałszywe wybicia
|
~FelixGallardo
|
1
|
2021-11-30 22:18
|
|
BOWIM - nadchodzi czas stalówek
|
~OBSER
|
18
|
2021-11-30 20:04
|
|
Scenariusze
|
~malikmontana
|
12
|
2021-11-30 18:38
|
|
niech mnie ktoś poprawi jeśli nie mam racji
|
~tofi
|
1
|
2021-11-30 17:48
|
|
pod co to rośnie?
|
~janusz
|
8
|
2021-11-30 17:46
|
|
Ludzie, co wy robicie
|
~Arthurius
|
6
|
2021-11-30 16:33
|
|
Jak myslicie, skad w bowim taka kiepska komunikacja z akcjonariatem ?
|
~hmmmm
|
2
|
2021-11-30 16:16
|
|
jak zobaczą że już na prawdę nie spada to zobaczycie jak odbije szybko
|
~tofi
|
3
|
2021-11-30 15:17
|