Mercator odbił po dużej przecenie. Myślę, że doczekamy się sporego odbicia na starówkach. Na Congnorze zaczyna się coś dziać. Jedynie co mnie niepokoi to słabość tej bananowej giełdy ... Co otwarcie sesji to ewidentnie brak popytu na akcje spółek. Nie mówię o samym Bowim tylko ogólnie. Słabość GPW bije po oczach ...