Forum giełdowe spółki BOWIM

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
c/z 1,1 masakra, ~autor 7 2021-12-08 16:41
Pakiety na K ~Trigon 12 2021-12-08 14:04
To długo nie potrwa ~Znany 8 2021-12-08 14:02
gra w ziemniaka ~Henryk 10 2021-12-08 11:41
1,2 biliona USD na infrastrukturę w USA ~Arthurius 1 2021-12-07 21:38
To że jesteśmy w d00pie to oczywiste ~Dae 1 2021-12-07 18:37
co wam powim to was bowim ~joszkafiszer 1 2021-12-07 16:24
@Znany nie clickbaituj, proszę. Chyba, że coś za to masz, to ok. ;) ~fif_111 2 2021-12-07 15:10
jesteśmy ~Znany 4 2021-12-07 13:56
Najniższe dzienne obroty od ponad pół roku ~Arthurius 9 2021-12-07 12:59
To juz będzie za późno ~Znany 1 2021-12-07 12:31
Pod co to rośnie? ~Jhg 5 2021-12-07 11:48
to co wszyscy już się wysypali ??? ~tofi 2 2021-12-07 11:43
Omikron może okazać się naturalna szczepionką i zakończyć pandemię ~Arthurius 1 2021-12-07 11:13
Azja na zielono ~Kapitan 1 2021-12-07 08:49
Kontrakty terminowe - wykres za ostatni miesiąc wygląda dobrze :) tomaslfc14 4 2021-12-06 17:57
Mpay 230 mln cap BOW 158 mln cap ~nowiczok 3 2021-12-06 14:48
perspektywy dalszego zachowania się kursu ~Daro 9 2021-12-06 14:37
Konsorcjum stali -15 grudnia ~mint 12 2021-12-06 13:49
Trudno to nazwać ~Znany 1 2021-12-06 12:27
pod co to rośnie ~janusz 5 2021-12-06 12:08
Pisał ktoś do relacji inwestorskich czy jest plan ściągnięcia z giełdy? ~Jw 6 2021-12-06 11:39
Stal nie będzie tansza! ~gruby 8 2021-12-06 10:05
Warto się zjednoczyć i zebrać 10%, zeby zarząd mógł pomarzyć o wyjściu ~BOWIM 4 2021-12-06 10:02
IVQ dobiega końca ~Znany 26 2021-12-05 21:04
Ceny złomu wzrosły o 10% w ciągu 4 tygodni ~Arthurius 1 2021-12-05 18:07
Ruscy wprowadzają zaporowe cła na eksport złomu do EU ~Arthurius 1 2021-12-04 22:40
DNO UKLEPANE CZY JADYMY NA 50 GRONI ~Jhg 2 2021-12-03 18:49
Popyt zamarł praktycznie, bez jakiegokolwiek ESPI nie ruszymy na północ tomaslfc14 6 2021-12-03 17:25
moder mi kasuje ~Znany 1 2021-12-03 14:53
[x]
BOWIM 1,82% 7,82 2026-06-25 15:05:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.