Forum giełdowe spółki BOWIM

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Jaki c/z obecnie ? ~pytaCZ 13 2021-11-30 14:34
Dobra dawać te 7 złoty to i tak jest śmieć i będzie 5 zł ~koteq 3 2021-11-30 10:14
Od 8 powinno być ~Znany 1 2021-11-30 09:22
Złotówka up, Bowim logicznie musi up ceokrachu 1 2021-11-30 09:22
Stan nadal będzie rosła ~Leon 6 2021-11-30 06:19
Jutro będzie grany Mirbud,rekordowe wyniki pokazali ~info 2 2021-11-30 05:49
Domknięcie luki 6.8 to wymóg technologi giełdowej?? ~ZbyszekW 5 2021-11-29 22:37
Świeża prognoza na wykresie - niestety nie jest optymistyczna ~123 11 2021-11-29 19:28
Czy tu może być jakiś trup w szafie? ~Oco 6 2021-11-29 18:54
Bowim a CDP - kabaret jak 10 do potęgi 2, a nawet więcej ~Arthurius 2 2021-11-29 17:57
ile procent akcji będzie miał bowim ? ~Alik 4 2021-11-29 17:54
tragedia niedługo z zysku 150 mln będą dopłacać aby wziąść te akcje ~cynik 1 2021-11-29 17:18
Kiedy Walne? ~MissAmber 1 2021-11-29 16:18
Kasa pusta to i skupu i dywidendy nie bedzie, chora spolka ? ~Dan 6 2021-11-29 16:15
Przerażający syf z tej spółki ~Noki 1 2021-11-29 16:14
Kto to wogole i po co jeszcze kupuje ~Kokk 2 2021-11-29 14:39
komuś już psycha siadła. 29000 akcji po 8,10 ~Rumun 13 2021-11-29 12:54
Może to hui sypie akcjami pankleks 1 2021-11-29 12:02
I baton połknięty ~Adi 2 2021-11-29 11:59
Rozmienimy dzisiaj 8zł? ~Mistrz 6 2021-11-29 11:06
BOWIM - sesja odwrotu ?? ~OBSER 32 2021-11-29 10:09
Drozapol też zacny wynik ~Rumun 1 2021-11-29 09:56
Do kompletu z Mercatorem odjeżdża Harper ~Technik 1 2021-11-29 09:54
Aaaaaaleeeee syf ~MissAmber 1 2021-11-29 09:28
Jutro dzięki mnie może ruszyć do góry ! ~MarekS 3 2021-11-29 07:03
Bowim odkupuje akcje za 16 zł a na rynku są za 8 zł ~hmm 5 2021-11-28 23:20
Trend wzrostowy na surowcach dopiero się zaczyna ~Arthurius 1 2021-11-28 20:04
omnibadziewie niegroźne, jutro up? ~Gutenberg 1 2021-11-28 19:01
wsparcie rynku nieruchomości w chinach powoduje wzrost cen stali ~tofi 6 2021-11-28 18:34
Policzmy, Dywidenda jaka może być przy tych Zyskach? ~T10 14 2021-11-28 11:15
[x]
BOWIM 0,00% 7,68 2026-06-24 16:33:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.