| Pracownicy obejdą się smakiem | ~baltazar | 3 | 2026-06-26 17:57 |
| Ładna formacja | transek1975 | 71 | 2026-06-26 16:24 |
| O poniedziałku dzida do góry. | ~Praktykant | 5 | 2026-06-26 15:54 |
| Chora ta sesja | ~Nowy | 37 | 2026-06-26 11:20 |
| Się szykuje | ~Kaplica | 2 | 2026-06-26 01:08 |
| Ruszyć ruszy | ~Grzegorz | 2 | 2026-06-25 21:10 |
| Będzie oderwanie od peletonu oj będzie dzis | ~kris | 8 | 2026-06-25 09:54 |
| no i jak tam te drony? | ~marzyciel | 9 | 2026-06-22 20:06 |
| Dlaczego nie ma notowań dzisiaj,? | ~Jadzia | 21 | 2026-06-22 09:40 |
| jedyna dronowa firma, która jeszcze nie była grana na wzrost | ~ciekawy | 34 | 2026-06-20 15:03 |
| Nie chce spadać to | ~Verso | 1 | 2026-06-19 17:54 |
| 65,35% Akcji w rękach Karkosika | ~Praktykant | 6 | 2026-06-17 12:04 |
| Sternik | ~baltazar | 1 | 2026-06-16 16:06 |
| Hornet -Polskie drony wejdzie na giełde | ~Hornet | 5 | 2026-06-16 15:57 |
| 62tys ustawił na kupnie po 4,82pln i nagania na wzrosty | gordon555 | 13 | 2026-06-16 11:11 |
| x2 czy x 3? | ~ciekawy | 1 | 2026-06-16 10:15 |
| Im ciszej tym lepiej | ~Verso | 5 | 2026-06-15 17:12 |
| Grubas straszy | ~kokos | 3 | 2026-06-15 16:42 |
| Lubawa -5% Koniec Wojny złe info dla zbrojeniówki | gordon555 | 3 | 2026-06-15 11:19 |
| 30tys akcji na raz zakup | ~Igor | 9 | 2026-06-15 09:42 |
| „Rynek” znowu przemówił? | wroszka_zebuszka | 1 | 2026-06-12 17:02 |
| 4,40/4,50pln | gordon555 | 8 | 2026-06-12 16:58 |
| Czy BORYSZEW wystartowal w targach | ~pol | 4 | 2026-06-12 07:22 |
| Zbyt wiele sygnałów bessy! | ~baltazar | 5 | 2026-06-11 20:32 |
| Tu będzie taki sam scenariusz jak z Lubawa | ~Igor | 5 | 2026-06-11 18:13 |
| Dzisiejszą sesję sponsoruje MA50 na dziennym | wroszka_zebuszka | 5 | 2026-06-11 09:01 |
| Co tu tak cicho? | ~Jadzia | 35 | 2026-06-10 20:43 |
| I znowu okazja do zakupu.... | ~WilkzGPW | 4 | 2026-06-09 23:25 |
| dronny bedzie odpal w gore | ~mmacc | 1 | 2026-06-09 11:34 |
| Mocne wykupienie czas na spadki | gordon555 | 3 | 2026-06-09 10:00 |