Forum giełdowe spółki BORYSZEW

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
O poniedziałku dzida do góry. ~Praktykant 4 2026-06-26 14:46
Chora ta sesja ~Nowy 37 2026-06-26 11:20
Się szykuje ~Kaplica 2 2026-06-26 01:08
Ruszyć ruszy ~Grzegorz 2 2026-06-25 21:10
Będzie oderwanie od peletonu oj będzie dzis ~kris 8 2026-06-25 09:54
Ładna formacja transek1975 69 2026-06-23 12:09
no i jak tam te drony? ~marzyciel 9 2026-06-22 20:06
Dlaczego nie ma notowań dzisiaj,? ~Jadzia 21 2026-06-22 09:40
jedyna dronowa firma, która jeszcze nie była grana na wzrost ~ciekawy 34 2026-06-20 15:03
Nie chce spadać to ~Verso 1 2026-06-19 17:54
65,35% Akcji w rękach Karkosika ~Praktykant 6 2026-06-17 12:04
Sternik ~baltazar 1 2026-06-16 16:06
Hornet -Polskie drony wejdzie na giełde ~Hornet 5 2026-06-16 15:57
62tys ustawił na kupnie po 4,82pln i nagania na wzrosty gordon555 13 2026-06-16 11:11
x2 czy x 3? ~ciekawy 1 2026-06-16 10:15
Im ciszej tym lepiej ~Verso 5 2026-06-15 17:12
Grubas straszy ~kokos 3 2026-06-15 16:42
Lubawa -5% Koniec Wojny złe info dla zbrojeniówki gordon555 3 2026-06-15 11:19
30tys akcji na raz zakup ~Igor 9 2026-06-15 09:42
„Rynek” znowu przemówił? wroszka_zebuszka 1 2026-06-12 17:02
4,40/4,50pln gordon555 8 2026-06-12 16:58
Czy BORYSZEW wystartowal w targach ~pol 4 2026-06-12 07:22
Zbyt wiele sygnałów bessy! ~baltazar 5 2026-06-11 20:32
Tu będzie taki sam scenariusz jak z Lubawa ~Igor 5 2026-06-11 18:13
Dzisiejszą sesję sponsoruje MA50 na dziennym wroszka_zebuszka 5 2026-06-11 09:01
Co tu tak cicho? ~Jadzia 35 2026-06-10 20:43
I znowu okazja do zakupu.... ~WilkzGPW 4 2026-06-09 23:25
dronny bedzie odpal w gore ~mmacc 1 2026-06-09 11:34
Mocne wykupienie czas na spadki gordon555 3 2026-06-09 10:00
Lubawa zaczyna spadki ciekawe ile zrzuca gordon555 2 2026-06-08 11:27
[x]
BORYSZEW 0,71% 4,96 2026-06-26 15:09:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.