witam wszystkich marzycieli,
wracam po ponad 2mcach nie obserwowania smiecia celem sprawdzenia jak sobie radzi i widze ze jest wybitnie. Jak to było:
1. beda drony, bedzie safe
2. no dobra nie bedzie europejskiego safe ale bedzie polskie safe
3. maja byc drony juz juz na wiosne
wlasnie czas zweryfikował wszystko. Leci, nie dron, ale kurs, no ale wciaz sa fanatycy oczekujacy cudów, ze zarobią na smieciu. niektorzy nawet marza o 20zl..chyba za 4-5 sztuk akcji :)
to gdzie sa te drony? Miałby być na wiosnę… Niech zgadne, wyszedł prezio i powiedział, że jednak będą, ale na jesień (którego roku?), bo wyprodukowali ich już 15 szt. i mają tyle zamówień z całego świata, że nie nadążają z produkcją… Na jesieni się okaże,że jednak będą na wiosnę i tak w kółko – w końcu dwa razy obiecać to jak raz dotrzymać, nie?
no ale kimże ja jestem zeby ZAKAZAC WAM MARZEŃ...MARZCIE WIEC DALEJ