Akcjonariusze PKP Cargo na walnym zgromadzeniu 26 czerwca przegłosowali dwie z trzech proponowanych przez zarząd uchwał dotyczących emisji nowych akcji.
Jedna z głosowanych uchwał dotyczyła emisji akcji dla pracowników spółki. Nie uzyskała jednak większości.