Forum giełdowe spółki ALLEGRO

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Skup << kocham skupy ~Zorro2 5 2026-06-25 21:46
Allegro idzie na 32zl oto okazje. ~Wytrawnytrader 6 2026-06-25 19:51
Allegro rusza ze skupem akcji własnych. Przeznaczy na to 800 mln zł Puls Biznesu 1 2026-06-25 18:00
Dzisiaj -5%?! Zgodnie z ..... ~Ekonom 4 2026-06-25 17:32
ESPI ~Dhs 1 2026-06-25 17:18
Obudzicie sie z ręką w nocniku. ~Jola 4 2026-06-25 10:47
Wsparcie trzyma Jasiu siedzisz grzecznie. ~Mirek 5 2026-06-24 16:55
Jutro walne .zatwierdzenie skupu a moze skup akcji? ~Optymista 2 2026-06-24 14:51
GS podnosi wycene z 38 na 41 zł ~greg 2 2026-06-24 14:05
Inwestycja długoterminowa ~combo 5 2026-06-24 13:47
Rekomendacja Goldman ~Uroczy 2 2026-06-24 12:54
WZA - jutro ~Leniwy 3 2026-06-24 10:22
Cena kosmos ~Dario 1 2026-06-24 10:08
Allegro to obciach ~Jola 3 2026-06-24 10:01
✅️CENA SKUPU PODNIESIONA DO 50ZŁ✅️ALLEGRO ~mBank 1 2026-06-24 09:52
✅️51 PLN - rekomendacja Investing.com fair value allegro✅️ ~Investing 4 2026-06-24 07:46
Badziew ~Jola 2 2026-06-24 07:39
Moim zdaniem dzisiaj kolejne -3 % ~Ekonom 6 2026-06-23 23:38
Rekomendacja 23.06.Erste Bank 48,10 ~SebX 2 2026-06-23 20:42
40 < kurs. To nas czeka ~Zorro2 6 2026-06-23 18:43
Jasiu zaraz ci stop loss pęknie strachy na lachy ~Mirek 9 2026-06-23 16:41
BlackRock tak jak pisałem jest zanczącym akcjonariuszem ~lol 4 2026-06-23 14:44
Nie ma przyszłości ~Jola 2 2026-06-23 11:35
zmianacenali ~ali 1 2026-06-23 08:55
Myślę że poniżej 32 do końca sierpnia... ~Ekonom 3 2026-06-22 15:40
Wracamy na 32 PLN bardzo realne !? ~Ekonom 9 2026-06-22 15:14
✅️49 zł w lipcu 80zł w 2028 USDFORECAST link✅️ ~Lex 3 2026-06-22 14:40
Korekta ~Faro 6 2026-06-22 13:02
Zostaję na dłużej > nie sprzedaję ~Zorro2 12 2026-06-21 23:07
Pewnie bym nie wyszedł, ale lepiej brać co na stole bo kto wie… ~Marek 8 2026-06-21 21:14
✅️38 FUNDUSZY STAWIA NA ALLEGRO! ✅️ TOP PICKS 2026 ~Stooq 7 2026-06-21 13:11
[x]
ALLEGRO 0,68% 37,58 2026-06-25 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.