Forum giełdowe spółki ALLEGRO

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Pewnie bym nie wyszedł, ale lepiej brać co na stole bo kto wie… ~Marek 8 2026-06-21 21:14
✅️38 FUNDUSZY STAWIA NA ALLEGRO! ✅️ TOP PICKS 2026 ~Stooq 7 2026-06-21 13:11
Allegro rusza ze skupem akcji własnych. Przeznaczy na to 800 mln zł Puls Biznesu 1 2026-06-25 18:00
✅️100% FREE FLOAT na ALLEGRO - koniec zaniżania kursu✅️ ~binvest 3 2026-06-20 06:42
Chyba te 50 zł realne bardzo szybko piękny wykres. ~Mirek 5 2026-06-19 18:29
Dlaczego rośnie ~Leniwy 7 2026-06-19 17:17
Pociąg ~Skijiur 2 2026-06-19 13:31
Nationale‑Nederlanden 6,92% ~NN 5 2026-06-19 13:00
Korekty nie będzie ~Merc 1 2026-06-19 12:10
kupować kupować bo inni już to robią ~olaf 1 2026-06-19 11:58
50 to tu będzie do końca czerwca. ~staszecki 1 2026-06-19 10:46
Atak na 50zł? ~Andrzej 5 2026-06-19 09:47
Advent International ~InpostowymOkiem 1 2026-06-19 09:11
Co tam Jasiu mocne ~Mirek 12 2026-06-18 19:30
Kolejne transakcje pakietowe ~jAA 1 2026-06-18 19:25
Zawieszenie broni z Inpostem a może nawet Pokój !!! ~Optymista 5 2026-06-18 19:16
Szorty zbankrutowały :). Super :) ~lol 1 2026-06-18 15:28
Skup po cenie emisji 43zł? To byłoby fair ~PkoTfi 1 2026-06-18 09:58
Transakcje pakietowe ~jAA 3 2026-06-17 15:06
Karmienie kaczek ~Maklerek 1 2026-06-17 10:32
trzymać papier - nie bać się samsu 12 2026-06-17 09:43
za dużo shortów tu ~kit 7 2026-06-17 09:15
Mamy 2 fundusze powyżej 10%. ~lol 2 2026-06-17 08:17
✅️Wiadomość na którą czekano od lat!✅️ ALLEGRO ~Inwestor76 2 2026-06-17 07:51
Konsolidacja przed falą wzrostową ~Yaneq 5 2026-06-16 22:16
Ewakuacja z papieru ~Alkocholik 6 2026-06-16 20:12
Cena zawsze zrównuje się z ceną ABB ~Dario 2 2026-06-16 18:23
USA ~Loop 1 2026-06-16 15:07
PIĘKNY wykres się szykuje :) ~kazgott 1 2026-06-16 14:13
Fajnie się czyta jak szorty płaczą i tracą kasę :).SUPER :) ~lol 1 2026-06-16 14:10
Do piątku 40zł? ~Dhas 4 2026-06-16 12:08
[x]
ALLEGRO -2,46% 36,65 2026-06-26 10:36:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.