Forum giełdowe spółki ALLEGRO

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
co to jest ABB tutaj? ~obserwator 2 2026-06-16 11:32
Goldman Sachs i BlackRock przejmują kontrolę nad Allegro ~lol 4 2026-06-16 11:27
Allegro rusza ze skupem akcji własnych. Przeznaczy na to 800 mln zł Puls Biznesu 1 2026-06-25 18:00
Po 26 nie chcieli ~lol 1 2026-06-16 11:23
to już od 9 tak sprzedają? ~kit 6 2026-06-16 10:23
ABB po 33,6.Szorty mają już mokro :).Lecimy na 100 :) ~lol 4 2026-06-16 09:41
PÓŁ miliarda w 20 min ~autor 2 2026-06-16 09:37
ABB po 34,75 sprzedane. Szorty w panice :). ~lol 3 2026-06-16 08:39
20 dni do wprowadzenia ceł ~lipiec 12 2026-06-16 08:35
Naiwni ~Jaro 1 2026-06-16 08:15
To będzie po 15 zł ~Dario 6 2026-06-16 08:08
abb 133 mln akcji 33,60 coxi35 16 2026-06-15 23:51
leszcz panikuje bo grubas skupuje ~re 1 2026-06-15 22:16
MEGA wzrosty przed nami !!! ~lol 5 2026-06-15 21:23
Rusz sprzedaż na Ukrainie ~Optymista 4 2026-06-15 11:56
Co tam nagony Alkoholik + Jola spółka perełka co? ~Mirek 5 2026-06-13 18:18
Korekta na 32 /33 zł ~Grzyb 3 2026-06-13 13:01
Tutaj spokojnie może być 70-80zł ~mBank 7 2026-06-12 21:45
35 nie do przejscia na stałe lipa--6 raz i powrót ~inwest 4 2026-06-12 15:04
Łuskania c/d ~Skijiur 1 2026-06-11 17:05
Cło na paczki z TEMU ~Mark55 11 2026-06-11 14:46
✅️WZROST ZYSKU O 23.6% rok do roku✅️ ALLEGRO ~mBank 2 2026-06-10 15:34
Kiedy będzie 50 zł koniec czerwca czy połowa lipca ~Mirek 17 2026-06-10 09:58
Podnosimy się ~Kornik 5 2026-06-08 15:28
Wyłuskiwanie.. ~Skijur 1 2026-06-08 11:12
Przy tak słabym sentymencie w koło pięknie trzyma bravo wy. ~Mirek 1 2026-06-06 06:54
Super wiadomość jest potwierdzenie !!! gme 1 2026-06-03 16:31
1 mld dla Allegro ESPI ~Xbs 13 2026-06-02 14:45
Nie zdziwię się jak Allego zacznie być rozgrywane jako spółka AL ~T-800 1 2026-06-02 10:04
Witam wśród akcjonariuszy. ~OLO 29 2026-06-02 09:58
Allegro wchodzi do ukrainy nievawem pierwsze testy!! t ~Optymista 7 2026-06-02 01:51
[x]
ALLEGRO -2,78% 36,53 2026-06-26 11:18:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.