zalogowałem się przed momentem na Ali gdzie kupowałem ostatnio jakieś drobiazgi do roweru typu klocki hamulcowe, linki i td. za około 10-15 złotych których jest tam masa ab y zdążyć przed 1 lipca, obecnie każdy produkt średnio jest droższy prawie dwukrotnie więc w zasadzie już dzisiaj kupowanie tam drobiazgów nie ma sensu, nie wiem tylko czy sprzedawcy już podnieśli ceny produktów bo zawierają już tą opłatę 1 Euro wchodząca od 1 lipca czy trzeba to będzie doliczyć, niemniej jest to już ciekawa obserwacja