W końcu nie będzie już więcej ABB
Nowi akcjonariusze przejmują kontrolę nad spółką. Szorty już nie będą mogły odkupić akcje pod stołem w ABB tylko będą musiały kupować z rynku. To jest MEGA dobra wiadomości dla kursu. A na dodatek 25 jest walne gdzie podadzą warunki skupu akcji za 1,6 mld zł. Szorty już płaczą i panikują :)