Forum giełdowe spółki ADVANCED DISTRIBUTION SOLUTIONS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Spacerowalem w deszczu ~hurt-detal 2 2011-07-03 22:09
ja naprawde nie chcialem ~hurt-detal 2 2011-07-03 21:55
dobrych pare lat byliscie i dalej jestescie upokarzani!!! ~hurt-detal 1 2011-07-03 18:24
jak mozecie dawac tak soba pomiatac!!! ~hurt-detal 1 2011-07-03 18:09
kupno ads oznacza ze bedziecie potem kwiczec jak zarzynane prosiaki... ~hurt-detal 6 2011-07-03 12:19
ADV ~XXX 6 2011-07-02 20:40
CZYM SPOWODOWANE JEST TO "OŻYWIENIE"? ~FQ 1 2011-07-01 14:48
Advadis - info na parkiecie - tragedia dla posiadaczy :( ~wraca broda 12 2011-07-01 13:40
do hurt-detala ~maria 3 2011-07-01 12:04
czy "TO" ruszy ? ~xxx 2 2011-07-01 11:24
advadis to perelka, to wlasnie on bedzie czarnym koniem! ~hurt-detal 3 2011-07-01 10:37
advadis to trup ze spora dawka wstrzyknietej morfiny!!! ~hurt-detal 7 2011-07-01 10:36
nakarmili was jak niemowlakow milionami akcyjek... ~hurt-detal 3 2011-07-01 10:19
jesli wierzyliscie w moje zakupy to chce powiedziec ze żartowałem... ~hurt-detal 4 2011-06-30 21:20
OSTATNIE WYPOCINY WYWINDOWALY SPOLKE O 1 GROSZ ~FQ 4 2011-06-30 16:54
powiedzcie mi jak wy wszyscy to robicie ze tylko zarabiacie...??? ~hurt-detal 5 2011-06-30 14:51
Czytając wasze wypowiedzi mam coraz większe wątpliwości co do słuszn.... ~grubas 9 2011-06-30 13:08
Wal-Mart zmiecie wszystko w promieniu kilku km nieporozumienie 1 2011-06-30 13:04
SPOLECZKA COS WAM KISNIE? ~FQ 1 2011-06-30 12:04
Myślę że tu może być powolny wzrost ~MAT 1 2011-06-30 10:41
Długo będziecie przerzucać te akcje po 17gr? ~KNF 2 2011-06-30 09:51
Zaraz DOLNE widly ~zrost 1 2011-06-30 09:49
zaczyna sie tu dziac coraz lepiej, sporo arytykulow w internecie,prasie ~hurt-detal 9 2011-06-30 00:46
advadis ~maria 5 2011-06-29 23:28
advadis ~maria 3 2011-06-29 23:21
14 gr to już historia ~tokarz ślusarz 29 2011-06-29 15:52
oferta ADVADIS Oranżady Samokowe HELLENA ~dysgrafia? 3 2011-06-29 15:12
czy te oczy moga klamac...? ~hurt-detal 5 2011-06-29 15:11
rośnijmy, rośnijmy,...,tempo!!! ~inwestor 5 2011-06-29 15:06
ADVADIS czyli najtaniej! nawet ŻABKA bedzie drozsza...? ~hurt-detal 4 2011-06-29 15:04
[x]
ADVADIS 0,00% 0,01 2015-11-13 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.