Forum giełdowe spółki ADVANCED DISTRIBUTION SOLUTIONS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Strzelec liczy na zysk ~deja vu 5 2011-06-29 14:06
CO SIE STALO? TAK WAM PIEKNIE WCZORAJ ROSLO AZ ZDECHLO ~FQ 10 2011-06-29 13:50
NO to jutro lecimy na 20 ~janko 3 2011-06-28 23:25
prowadze dochodzenie kto podszyl sie pod Pana Prezesa Brodowskiego ~hurt-detal 3 2011-06-28 22:28
Ta cena się nie utrzyma a to dlatego że grubsi będą czekac na 12gr maciej_z_zadupia 10 2011-06-28 15:20
Dawac widly ! ~inwestor 3 2011-06-28 14:59
Za chwile prezes w TVNCNBC ~CYGAN 2 2011-06-28 10:46
trzeba to powiedziec glosno- JEST TU 100% DO ZAROBIENIA!!!! ~hurt-detal 10 2011-06-28 10:06
panie prezesie nie rob pan sobie jaj z akcjonariuszy!!!!!!!! ~hurt-detal 3 2011-06-28 09:23
jesli chcecie skupic ponizej 20gr to radze sie pospieszyc.... ~hurt-detal 1 2011-06-28 09:01
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2011-06-27 23:21
co to jest "Carlsbers Polska"?????????????? podróbka Carlsberg ~polonista 1 2011-06-27 23:12
Ludzie odwagi i zdrowego rozsądku ~Dziki 19 2011-06-27 23:06
Panie prezesie pokażesz Pan jutro co potrafisz? Czekamy! ~asior 6 2011-06-27 22:53
A reżyser dalej swoje. ~Dziki 3 2011-06-27 22:39
jakbym ja byl prezesem i zebraly by sie nademna tak czarne chmury... ~hurt-detal 3 2011-06-27 22:38
Na świat patrzę zawsze trzeżwo i rzeczy nazywam po imieniu, dlatego ... ~strzelec 18 2011-06-27 22:32
czy mozna powiedziec ze dzis nastapil przelom? ~hurt-detal 7 2011-06-27 21:58
skupilem to po 21gr, dobralem po 15gr i dzis po 16gr ~hurt-detal 1 2011-06-27 20:51
BANKRUT ~gapcio 3 2011-06-27 20:43
Compress zrobi PR dla PKO BP ~roger 1 2011-06-27 20:22
jaki scenariusz na jutro? ~nogalski 1 2011-06-27 19:29
olani inwestorzy ~już nie ciekawski 9 2011-06-27 18:35
DUŻE RYZYKO ALE I POTENCJAŁ OGROMNY maciej_z_krakowa 45 2011-06-27 15:50
sweet 16 ~inwestorex 12 2011-06-27 14:52
Powtorka z rozrywki ~inwestor 2 2011-06-27 12:56
Sesja odwrotu ! Czytac ! ~inwestor 5 2011-06-27 12:30
ADVADIS SA oświadczenie zarządu w związku z aktualnym kursem akcji spółk ~baks 3 2011-06-27 11:16
słabnie wywalanie ~inwestorex 2 2011-06-27 10:34
Na Brodowskim polegaj jak na ZAWISZY ~ZORRO 8 2011-06-27 09:36
[x]
ADVADIS 0,00% 0,01 2015-11-13 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.