|
Strzelec liczy na zysk
|
~deja vu
|
5
|
2011-06-29 14:06
|
|
CO SIE STALO? TAK WAM PIEKNIE WCZORAJ ROSLO AZ ZDECHLO
|
~FQ
|
10
|
2011-06-29 13:50
|
|
NO to jutro lecimy na 20
|
~janko
|
3
|
2011-06-28 23:25
|
|
prowadze dochodzenie kto podszyl sie pod Pana Prezesa Brodowskiego
|
~hurt-detal
|
3
|
2011-06-28 22:28
|
|
Ta cena się nie utrzyma a to dlatego że grubsi będą czekac na 12gr
|
maciej_z_zadupia
|
10
|
2011-06-28 15:20
|
|
Dawac widly !
|
~inwestor
|
3
|
2011-06-28 14:59
|
|
Za chwile prezes w TVNCNBC
|
~CYGAN
|
2
|
2011-06-28 10:46
|
|
trzeba to powiedziec glosno- JEST TU 100% DO ZAROBIENIA!!!!
|
~hurt-detal
|
10
|
2011-06-28 10:06
|
|
panie prezesie nie rob pan sobie jaj z akcjonariuszy!!!!!!!!
|
~hurt-detal
|
3
|
2011-06-28 09:23
|
|
jesli chcecie skupic ponizej 20gr to radze sie pospieszyc....
|
~hurt-detal
|
1
|
2011-06-28 09:01
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
1
|
2011-06-27 23:21
|
|
co to jest "Carlsbers Polska"?????????????? podróbka Carlsberg
|
~polonista
|
1
|
2011-06-27 23:12
|
|
Ludzie odwagi i zdrowego rozsądku
|
~Dziki
|
19
|
2011-06-27 23:06
|
|
Panie prezesie pokażesz Pan jutro co potrafisz? Czekamy!
|
~asior
|
6
|
2011-06-27 22:53
|
|
A reżyser dalej swoje.
|
~Dziki
|
3
|
2011-06-27 22:39
|
|
jakbym ja byl prezesem i zebraly by sie nademna tak czarne chmury...
|
~hurt-detal
|
3
|
2011-06-27 22:38
|
|
Na świat patrzę zawsze trzeżwo i rzeczy nazywam po imieniu, dlatego ...
|
~strzelec
|
18
|
2011-06-27 22:32
|
|
czy mozna powiedziec ze dzis nastapil przelom?
|
~hurt-detal
|
7
|
2011-06-27 21:58
|
|
skupilem to po 21gr, dobralem po 15gr i dzis po 16gr
|
~hurt-detal
|
1
|
2011-06-27 20:51
|
|
BANKRUT
|
~gapcio
|
3
|
2011-06-27 20:43
|
|
Compress zrobi PR dla PKO BP
|
~roger
|
1
|
2011-06-27 20:22
|
|
jaki scenariusz na jutro?
|
~nogalski
|
1
|
2011-06-27 19:29
|
|
olani inwestorzy
|
~już nie ciekawski
|
9
|
2011-06-27 18:35
|
|
DUŻE RYZYKO ALE I POTENCJAŁ OGROMNY
|
maciej_z_krakowa
|
45
|
2011-06-27 15:50
|
|
sweet 16
|
~inwestorex
|
12
|
2011-06-27 14:52
|
|
Powtorka z rozrywki
|
~inwestor
|
2
|
2011-06-27 12:56
|
|
Sesja odwrotu ! Czytac !
|
~inwestor
|
5
|
2011-06-27 12:30
|
|
ADVADIS SA oświadczenie zarządu w związku z aktualnym kursem akcji spółk
|
~baks
|
3
|
2011-06-27 11:16
|
|
słabnie wywalanie
|
~inwestorex
|
2
|
2011-06-27 10:34
|
|
Na Brodowskim polegaj jak na ZAWISZY
|
~ZORRO
|
8
|
2011-06-27 09:36
|