powiem wam akcjonariuszom szczerze ,ze juz nawet nie mam ochoty zasiadac do komputera i czytac postow bo to juz wszystko sie powiela z dnia na dzien tym bardziej ,ze mamy wszyscy do tylu ,zeby to choc raz porzadnie ruszylo wtedy adrenalina odzywa sie i ten marazm nas naprawde wszystkich nas wkurza ot trafilismy na spolke.