gdyby ktoś chciał nabyć TE dziwne akcje, to przy takim obstawieniu zdołowałby do np 0,07 gronia- (bez problemu), a potem szybka podbitka (hi,hi),
...,ale nie tu się tylko staramy pozbyć śmieciuszki- po każdej cenie;
nie mówić mi więc o "szansach" na podbitkę;
umoczyłem, trudno,
amen