Forum giełdowe spółki ADVANCED DISTRIBUTION SOLUTIONS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
panie prezes mimo ze jestem damą puszczam pana przedem... ~hurt-detal 6 2011-07-26 10:21
zaraz odpał, szykować się do lotu ~gienek 4 2011-07-26 10:11
a co tam u perelki slychac? jak to co to samo... ~hurt-detal 1 2011-07-26 09:32
Ja muzikanten konszabelanten ~hurt-detal 1 2011-07-25 22:04
po co dzis ta szopka z 16groszami? ~hurt-detal 13 2011-07-25 21:52
Szykuje sie wrogie przejecie spolki ~inwestor 14 2011-07-25 21:37
ostrzezenie kieruje do wrozbity...!!! ~hurt-detal 7 2011-07-25 16:57
jak myslicie? czy prezes poszedlby za swoimi akcjonariuszami w ogień? ~hurt-detal 1 2011-07-24 22:17
czy dobrze dostrzeglem ze jestescie sponiewierani przez perelke? ~hurt-detal 1 2011-07-24 22:05
nie wiem czy wiecie ale ja jestem non stop na forum!!!! ~hurt-detal 1 2011-07-24 22:01
z odrobina niesmialosci chcialem was tak pocichutku cos zapytac? ~hurt-detal 1 2011-07-24 21:59
advadisowy labirynt jest nawet dla mnie dosyc zawiły!!! ~hurt-detal 6 2011-07-24 21:57
zebyscie znali caly perfidny plan to byscie posiwieli...!!!!!!!!!! ~hurt-detal 2 2011-07-23 16:11
slyszeliscie co zrobil diablo...my kobiety wiemy... ~hurt-detal 2 2011-07-22 21:14
jacy wy wszyscy jestescie naiwni!!! ~hurt-detal 6 2011-07-22 21:12
Grzanie silnikow ~inwestor 1 2011-07-22 16:04
czekanie ~zuber 1 2011-07-22 12:50
plany są ciekawe ~koreczek 1 2011-07-22 10:41
przesilenia czas blisko ~koreczek 1 2011-07-22 10:37
czy juz troszke was nauczyl pokory? czy chcecie kolejne lekcje... ~hurt-detal 4 2011-07-22 09:31
gargamel dzis moze zakupi obiecany pakiet? ~hurt-detal 1 2011-07-22 09:14
dzis jest spore zagrozenie ze urosnie... ~hurt-detal 1 2011-07-22 09:11
halo halo halo tu advadis...dzien dobry ~hurt-detal 1 2011-07-22 09:07
czy jestescie podekscytowani tym co sie w spolce dzieje... ~hurt-detal 1 2011-07-22 09:03
dzis bedziecie sie mogli przygladac jak inne spolki pieknie rosna... ~hurt-detal 1 2011-07-22 08:58
dzis wszystko bedzie roslo oprocz advadisa... ~hurt-detal 2 2011-07-22 08:39
NIkt nie chce sprzedać po 15gr ~ziomal 5 2011-07-21 18:54
jakim cudem advadis wszedl wogole na GPW? ~hurt-detal 4 2011-07-21 16:58
proste pytanie do szefostwa oraz akcjonariuszy? ~hurt-detal 3 2011-07-21 16:07
Nie wiem jak mogłem? Co ja narobiłem biorąc to po 26gr? ~asior 2 2011-07-21 07:00
[x]
ADVADIS 0,00% 0,01 2015-11-13 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.