za kilka dni walne, tymczasem na parkiecie cisza
nikt już nie wywala , nie zbija ceny , nie ma złych wiadomości, czasem się pojawi artykuł o planach advadisu
wydaje mi się że najgorsze za nami
przed nami emisja jak na Jago a tam widać co się stało po uchwaleniu - kurs +10%
do środy pozostaje nam czekać, ew do czwartku