Forum giełdowe spółki ADVANCED DISTRIBUTION SOLUTIONS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
widze ze jakas ciekawa sesja dzisiaj byla... ~hurt-detal 2 2011-08-01 22:14
ta spolka jest zainfekowana do granic mozliwosci ~LEAL 2 2011-08-01 13:29
advadis ~maria 5 2011-08-01 13:20
cytat z prasy ~inwest(or) 1 2011-08-01 08:54
Jak nie teraz to kiedy? ~Monia 1 2011-08-01 08:54
szczytem naiwosci jest kupic teraz perelke i czekac na wzrosty... ~hurt-detal 7 2011-07-31 14:50
ten wasz ads to jedna wielka kupa... ~hurt-detal 5 2011-07-30 15:18
advadis to mistrz niegospodarnosci!!! ~hurt-detal 1 2011-07-29 14:31
jeszcze dzis bedzie promocja po minimach czyli 14gr... ~hurt-detal 3 2011-07-29 14:24
advadis brodowski ~hurt-detal 5 2011-07-29 08:34
ja hurt-detal przestrzegam akcjonariuszy!!! ~hurt-detal 1 2011-07-29 00:00
Advadis: wyhamowanie spadków ~invest 5 2011-07-28 18:24
no to macie znow miesiac wakacji prawie do konca sierpnia... ~hurt-detal 1 2011-07-28 13:37
jak nie ma chetnych to moze namowcie palikota na ta emisje...? ~hurt-detal 2 2011-07-28 13:32
nastepnego dnia po walnym winda miala jechac pod sam dach... ~hurt-detal 1 2011-07-28 13:29
(Advadis) ~maciek 2 2011-07-28 10:45
a ja sobie dzis brs zakupilem po 80gr i zobaczymy co z tego wyjdzie ~hurt-detal 4 2011-07-28 10:31
W I E Ś C I z W A L N E G O ~Belzebub 5 2011-07-27 16:38
zwrocccie uwage na INZS po wielkich spadkach ~marco polo 2 2011-07-27 15:31
Za moment startujemy ~inwestor 2 2011-07-27 12:49
czy wy wogole pamietacie ze jestescie akcjonariuszami perelki? ~hurt-detal 1 2011-07-27 08:50
advadis ~maria 3 2011-07-27 08:49
UWAGA UWAGA!!!! dzis wielki dzien! odbedzie sie walne! ~hurt-detal 1 2011-07-27 08:44
Tak sobie myśle co przyniesie jutrzejszy dzień? ~asior 4 2011-07-27 00:32
mam dla was dobra rade ~gal 8 2011-07-26 22:10
TO JUŻ JUTRO ~xxx 5 2011-07-26 15:59
warto codziennie czytac telenowele...oto jedna z nich ~hurt-detal 3 2011-07-26 15:35
www.taniawodka.pl ~rob 3 2011-07-26 12:27
Advadis to przyczajony tygrys ~janek 7 2011-07-26 12:20
TO ZE JUTRO JEST JAKIES WALNE NIC NIE ZNACZY ~FQ 4 2011-07-26 11:55
[x]
ADVADIS 0,00% 0,01 2015-11-13 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.