Forum giełdowe spółki ADVANCED DISTRIBUTION SOLUTIONS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
hurt-detal BARANI ŁEB WYSZEDŁ...... ~prezes 5 2011-08-17 19:57
FORUMOWICZE!!! AKCJONARIUSZE!!! i co bylo 0,09gr czy nie bylo? ~hurt-detal 9 2011-08-17 15:05
-------Advadis - zaraz zniknie 13gr !!!! ------------------------------- ~witek 9 2011-08-17 14:47
Zaliczyliśmy 0.13 PLN ale... no własnie: ALE... ~Zyga 4 2011-08-17 10:28
13 gr też tak bedzie zjedzone ~robyg 2 2011-08-17 09:16
Advadis - To dzisiaj +9 czy +18 ? ~wacek 13 2011-08-16 22:42
Uwaga ~uczciwy 3 2011-08-16 12:25
Nowy tydzień - cel: obrona 0.11 zdobycie i utrzymanie 0.12 ~Zyga 1 2011-08-16 12:02
Advadis - zbieranie z głową ~robyg 1 2011-08-16 11:36
juz ponad 2mln po 12 zebrane ~robyg 1 2011-08-16 11:33
już 1/4 mln po 12gr zebrane ~robyg 7 2011-08-12 17:54
Cel na dziś: utrzymać 0.11 , powalczyć o 0.12 ~Zyga 11 2011-08-12 17:51
JAKA SPOLKA TAKIE WZROSTY ~FQ 3 2011-08-12 14:47
zaraz zjadamy 12gr na Advadisie ~robyg 2 2011-08-12 12:03
Advadis - krol spadkow ~zrost 2 2011-08-11 20:33
Po zatym wieści się rozchodzą szybko i znaleźli fund chętny wejśc po 0,2 ~pap 6 2011-08-10 15:54
ZE WZROSTAMI TUTAJ TO BY BYLO NA TYLE ~FQ 1 2011-08-10 15:35
Szanowny sąsiedzie hurt-detal ~sąsiad 1 2011-08-10 14:40
Czy uważacie że należałoby brac już advadisa na dłuższy termin ??? ~pap 6 2011-08-10 14:26
Advadis +20% i oby tak codziennie ~fircyk 1 2011-08-10 13:12
Ustawili blokadę na 0,12 i zbierają po 0,11 ! ~Andy 4 2011-08-10 10:52
ADVADIS czy będzie dzisiaj królem wzrostów??? 10%, 20%, czy 30%??? ~pap 2 2011-08-10 09:43
AD Accumulation Distrybution powie wam wszystko , czego nie widac ~pap 1 2011-08-10 07:22
Leszczu jutro kupisz??? za 0,17 czy 0,18???? na co wy czekacie??? ~pap 1 2011-08-09 16:42
Pojawił sie impuls do wzrostów! ~Monia 1 2011-08-09 16:41
wszystko zmierza we wlasciwym kierunku...wig20 juz -1,5 z +1,5%... ~hurt-detal 2 2011-08-09 10:11
nasdaq bierze przyklad z wigu 20...sa po 2410pkt??? łeb w łeb??? ~hurt-detal 2 2011-08-09 09:35
FORUMOWICZE!!! wg mnie juz jutro nastapi to o czym tu od lat pisze... ~hurt-detal 2 2011-08-09 07:38
nasdaq juz dobil do -5% alez jestem szczesliwy!!!! ~hurt-detal 5 2011-08-08 22:04
czy jutro zobaczymy 8gr? ~rencista 4 2011-08-08 20:58
[x]
ADVADIS 0,00% 0,01 2015-11-13 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.