|
hurt-detal BARANI ŁEB WYSZEDŁ......
|
~prezes
|
5
|
2011-08-17 19:57
|
|
FORUMOWICZE!!! AKCJONARIUSZE!!! i co bylo 0,09gr czy nie bylo?
|
~hurt-detal
|
9
|
2011-08-17 15:05
|
|
-------Advadis - zaraz zniknie 13gr !!!! -------------------------------
|
~witek
|
9
|
2011-08-17 14:47
|
|
Zaliczyliśmy 0.13 PLN ale... no własnie: ALE...
|
~Zyga
|
4
|
2011-08-17 10:28
|
|
13 gr też tak bedzie zjedzone
|
~robyg
|
2
|
2011-08-17 09:16
|
|
Advadis - To dzisiaj +9 czy +18 ?
|
~wacek
|
13
|
2011-08-16 22:42
|
|
Uwaga
|
~uczciwy
|
3
|
2011-08-16 12:25
|
|
Nowy tydzień - cel: obrona 0.11 zdobycie i utrzymanie 0.12
|
~Zyga
|
1
|
2011-08-16 12:02
|
|
Advadis - zbieranie z głową
|
~robyg
|
1
|
2011-08-16 11:36
|
|
juz ponad 2mln po 12 zebrane
|
~robyg
|
1
|
2011-08-16 11:33
|
|
już 1/4 mln po 12gr zebrane
|
~robyg
|
7
|
2011-08-12 17:54
|
|
Cel na dziś: utrzymać 0.11 , powalczyć o 0.12
|
~Zyga
|
11
|
2011-08-12 17:51
|
|
JAKA SPOLKA TAKIE WZROSTY
|
~FQ
|
3
|
2011-08-12 14:47
|
|
zaraz zjadamy 12gr na Advadisie
|
~robyg
|
2
|
2011-08-12 12:03
|
|
Advadis - krol spadkow
|
~zrost
|
2
|
2011-08-11 20:33
|
|
Po zatym wieści się rozchodzą szybko i znaleźli fund chętny wejśc po 0,2
|
~pap
|
6
|
2011-08-10 15:54
|
|
ZE WZROSTAMI TUTAJ TO BY BYLO NA TYLE
|
~FQ
|
1
|
2011-08-10 15:35
|
|
Szanowny sąsiedzie hurt-detal
|
~sąsiad
|
1
|
2011-08-10 14:40
|
|
Czy uważacie że należałoby brac już advadisa na dłuższy termin ???
|
~pap
|
6
|
2011-08-10 14:26
|
|
Advadis +20% i oby tak codziennie
|
~fircyk
|
1
|
2011-08-10 13:12
|
|
Ustawili blokadę na 0,12 i zbierają po 0,11 !
|
~Andy
|
4
|
2011-08-10 10:52
|
|
ADVADIS czy będzie dzisiaj królem wzrostów??? 10%, 20%, czy 30%???
|
~pap
|
2
|
2011-08-10 09:43
|
|
AD Accumulation Distrybution powie wam wszystko , czego nie widac
|
~pap
|
1
|
2011-08-10 07:22
|
|
Leszczu jutro kupisz??? za 0,17 czy 0,18???? na co wy czekacie???
|
~pap
|
1
|
2011-08-09 16:42
|
|
Pojawił sie impuls do wzrostów!
|
~Monia
|
1
|
2011-08-09 16:41
|
|
wszystko zmierza we wlasciwym kierunku...wig20 juz -1,5 z +1,5%...
|
~hurt-detal
|
2
|
2011-08-09 10:11
|
|
nasdaq bierze przyklad z wigu 20...sa po 2410pkt??? łeb w łeb???
|
~hurt-detal
|
2
|
2011-08-09 09:35
|
|
FORUMOWICZE!!! wg mnie juz jutro nastapi to o czym tu od lat pisze...
|
~hurt-detal
|
2
|
2011-08-09 07:38
|
|
nasdaq juz dobil do -5% alez jestem szczesliwy!!!!
|
~hurt-detal
|
5
|
2011-08-08 22:04
|
|
czy jutro zobaczymy 8gr?
|
~rencista
|
4
|
2011-08-08 20:58
|