Forum giełdowe spółki ADVANCED DISTRIBUTION SOLUTIONS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
naprawde przestancie klamac i oszukiwac biednych ludzi!!!!!! ~hurt-detal 1 2011-08-08 20:43
Mam do wydania parę groszy. ~koniec świata 6 2011-08-08 20:38
czas rzucic info ze wszystko przez to co sie dzieje na swiecie... ~hurt-detal 5 2011-08-08 20:36
Na co zostały wydane pieniądze z emisjii w 2006. ~barbarossa 3 2011-08-08 20:20
Panie prezesie zwołaj pan konferencje poloz pan reke na sercu... ~hurt-detal 1 2011-08-08 19:45
patrzac na calokształt jedna akcja advadis jest dla mnie warta 0,01gr ~hurt-detal 1 2011-08-08 19:43
jak to ma urosnac jak jasnie wielmozny pan prezes jeszcze nie kupil... ~hurt-detal 4 2011-08-08 19:40
dzis uwidocznil sie RPP... ~hurt-detal 1 2011-08-08 18:36
PO 11GR TO CHYBA TANIO? ~FQ 2 2011-08-08 18:34
za miesiąc ~zuch 6 2011-08-08 16:40
cisza to znak ze zblizaja sie wzrosty!!!! ~hurt-detal 1 2011-08-08 10:45
zapraszam do kolejnych odcinkow serialu- jak upokorzyc akcjonariuszy ~hurt-detal 1 2011-08-08 08:53
Ja sam, w najbliższym okresie otwartym dokupię akcji Advadisa... ~adam brodowski 4 2011-08-06 23:29
spadlo tak jak pisalem od lat czyli na 10gr!!!! ale to malo wazne... ~hurt-detal 1 2011-08-06 21:24
czy 10gr to mogl byc dolek? ~hurt-detal 1 2011-08-05 20:43
jestem zdruzgotany ze nie bylo 0,09gr! ~hurt-detal 4 2011-08-05 18:55
perelka idzie leb w leb z biotonem...co za emocje!!! ~hurt-detal 2 2011-08-05 18:14
jaka dobra spółka ~ax 1 2011-08-05 17:43
na 0... ~zajac kikik 1 2011-08-05 17:16
Halinko skomentuj w kilku zdaniach Panstwu biezaca sytuacje w spolce! ~hurt-detal 1 2011-08-05 09:39
jak wszystko roslo to perelka tylko spadala...moze czas na odwrot? ~hurt-detal 1 2011-08-05 08:40
kontrakt na wigu otworzyl sie -2,5!!! nie pamietam czegos takiego???? ~hurt-detal 1 2011-08-05 08:36
nie moge juz doczekac sie dzisiejszej sesji!!!! jeszcze pol godziny!!! ~hurt-detal 1 2011-08-05 08:33
ADS-RPP!!! ~hurt-detal 1 2011-08-05 08:23
duzo bym dal zeby widziec dzis wasze miny... ~hurt-detal 1 2011-08-05 08:20
ja bym na miejscu adasia zrzucil wszystko na obecna syt. na swiecie... ~hurt-detal 1 2011-08-05 08:16
nasdaq juz dobija do -4%!!! jutro na perelce sie obłowicie wieloryby... ~hurt-detal 4 2011-08-05 08:15
pamietacie jak wam kiedys wklejalem hit Kazika "12 groszy"? ~hurt-detal 7 2011-08-04 21:10
czytajcie sobie czytajcie, tyle wam zostalo... ~hurt-detal 1 2011-08-04 20:16
czy jest szansa jutro na 0,09gr? slucham fachowcow... ~hurt-detal 1 2011-08-04 20:03
[x]
ADVADIS 0,00% 0,01 2015-11-13 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.