wszystko odbija a tu -9,09%. A podobno tacy z Was zaangażowani i wierzący akcjonariusze, a 2 akcje przesądzają o kursie spółki. Nie martwcie sie trend sie nie zmienil, wszystko bedzie roslo ads bedzie spadal, bo tym nigdy nie zainteresuje sie nikt z wieksza kasa a mali zawsze beda ciagnac w dol (26.08 znowu przeloza NWZ albo powiedza, ze nikt sie jednak nie znalazl chetny na nowe akcje - tez mi niespodzianka :D:D:D)