Forum giełdowe spółki 11 BIT STUDIOS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Jest ESPI - Zamknięcie "Projektu 8" ~xxx 9 2024-12-17 13:17
Czyli co 11 bit bedzie miał W roku premiery FP2 --ZERO zysku netto ~fuks 7 2024-12-17 13:07
Ładnie spada ~Pacjent_Psychiatrycz 2 2024-12-17 13:03
zatrzyma sie na 100 czy na 50? ~zenada 1 2024-12-17 12:46
18 Tysiecy GIER debiutuje na steamie rocznie --Dopoki nie bedzie ~fuks 1 2024-12-17 12:33
Niestety ale to jest sprawa dla KNF ~KLM 4 2024-12-17 12:23
11 bit studios stanęło na wysokości zadania ~Anna 4 2024-12-17 12:22
Niekompetentny zarząd i absurdalne dawkowanie informacji ~Klemens 4 2024-12-17 12:21
Teraz wajcha w drugą stronę ~Marek 4 2024-12-17 12:20
Restrukturyzacja i koszty... ~KtoPytaNieBladzi 1 2024-12-17 12:17
jeszcze dzisiaj zieleń !!! ~gamer 2 2024-12-17 12:14
Odpisali jednak full ~As 3 2024-12-17 12:11
RAJD ŚWIENTEGO MIKOŁAJA ~Czesiek 3 2024-12-17 12:10
⭐ Kapitał przechodzi na CLNPHARMA ⭐ ~Marek 1 2024-12-17 12:07
Gdzie szukać dna obecnych spadków? ~Ant 12 2024-12-17 12:06
Tylko Sonka pany. ~Mike 1 2024-12-17 11:55
mistrzowie komunikacji ~dd 4 2024-12-17 11:45
Witamy w kasynie GPW ~Marko 3 2024-12-17 11:44
Łapanie spadających noży? ~Ja 2 2024-12-17 11:42
Teraz do góry ~Sieciun 2 2024-12-17 11:30
najbliższe wsparcie to ja widzę na 35 zlotych ~technik-at 4 2024-12-17 11:29
pisałem tydz temu dążą do 99 zł nikt nie zrozumiał...tylko AT SRATE ~gglublin 1 2024-12-17 11:25
☢️ To już koniec ☢️ ~Marek 4 2024-12-17 11:15
☢️ R I P ☢️ ~Marek 1 2024-12-17 11:15
Będą nowe projekty. ~Janek 2 2024-12-17 11:10
Będzie emisja akcji ~jj 1 2024-12-17 11:10
Albert longtrrem pisze testament dla prawnuka- trzymaj 50 lat 11 bit ~Wapniak 1 2024-12-17 11:04
Henryk K. 2.0.? ~jfk 1 2024-12-17 11:01
Masakra, za tyle kasy ~Bullet 1 2024-12-17 11:00
Zaraz wkroczy KNF... ~Jerry 1 2024-12-17 10:57
[x]
11BIT 0,29% 139,80 2026-06-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.