Forum giełdowe spółki 11 BIT STUDIOS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
To jest koniec 11 bit ~maxymuss 1 2024-12-17 10:57
Żałuję ~lol 1 2024-12-17 10:56
Wyprowadzili 50 melonów ze spółki? ~óczony 3 2024-12-17 10:54
99 zł wsparcie - niestety ~info 2 2024-12-17 10:43
Reko PKO BP - jaka cena docelowa? ~invest 1 2024-12-17 10:40
słabe ręce oddały - teraz hossa ~Adam 3 2024-12-17 10:39
-6 procent, lecimy dalej ~KLM 1 2024-12-17 10:39
Dziwne ~Arek 3 2024-12-17 10:30
obroty padły ~gamer 2 2024-12-17 10:11
Ten odpis... ~Janusz_Inwestor 11 2024-12-17 09:47
Nowy szczyt na Nasdaq. ~Janek 1 2024-12-17 07:46
To jutro będzie jaskrawa czerwień ~Jerry 4 2024-12-17 07:44
Tak się odbija zdechły kot ~jimmy 13 2024-12-16 19:27
reko BOŚ ~lech46 5 2024-12-16 18:54
Papier najtańszy w ciągu ostatnich 7 lat, wykres WireCard ~Jan_Napchajwora 4 2024-12-16 18:48
11bit ciągle rosnie ~polecam 1 2024-12-16 17:14
nie lękajcie się ~akcjonariusz 1 2024-12-16 16:13
Pięknie skup ~Tomek 1 2024-12-16 13:52
Domeny wrócily. ~Janek 1 2024-12-16 12:02
Nadal spadający nóż? ~KLM 10 2024-12-16 11:21
Luka na 240 zł do domknięcia ! ~True 2 2024-12-16 10:57
Oficjalne forum inwestorskie 11 bit nie działa ~Gracz 26 2024-12-16 10:37
Starward duzo lepszy od 11 bit przekonacie sie po nowej grze w 25r :) ~spekulant 1 2024-12-16 10:21
Przemysław M. ukrył się w węgierskim klasztorze ~Zibi 1 2024-12-16 09:47
RSI 4H = 12 !!! ~black944 6 2024-12-16 09:03
dział wam strona 11 bit ?U mnie nie działą,a Mieli być tacy HAMERYKAŃSCY ~fuks 2 2024-12-16 01:07
Nie dajcie wyleszczyc się z akcji ! ~Obiektywnie 9 2024-12-15 21:54
FP2 na 102 pozycji w GB ~As 7 2024-12-15 20:59
The Alters i co dalej ? ~Zz 6 2024-12-15 17:15
Frostpunk 2 won The Best Strategy Game at #TheGameAwards ! ~lespet 13 2024-12-15 09:46
[x]
11BIT 0,29% 139,80 2026-06-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.