|
✏️ Zamknięcie na dolnych ✏️
|
~Marek
|
4
|
2024-12-17 15:59
|
|
Przykro to mówić ale to moja największa wtopa :)
|
~Makler44
|
21
|
2024-12-17 15:56
|
|
Dobrze że poprawili P8 zanim go skasowali
|
~Obserwator
|
1
|
2024-12-17 15:38
|
|
Wszystko co źle w cenie panika się skończy a spółką będzie zarabiac
|
~profesoR
|
4
|
2024-12-17 15:34
|
|
akcjoinm wiś z godnością a nie płaczesz na innych wątkach
|
technik-at
|
2
|
2024-12-17 15:27
|
|
chcecie odrobić straty, proponuje GREENX, wkrótce wyjaśni się odwołanie
|
~GREENX
|
1
|
2024-12-17 15:25
|
|
A tak pisali o P8 w roku 2018 :]
|
~fuks
|
2
|
2024-12-17 15:25
|
|
Przecież to bankrut wracamy na 3 zeta koniec
|
~maxymuss
|
8
|
2024-12-17 15:25
|
|
Na widłach!!! Kiedy go kupować? Poradźcie !!!
|
~PapaSmerf
|
7
|
2024-12-17 15:20
|
|
wiszę
|
~sdfg
|
1
|
2024-12-17 15:03
|
|
Podatki
|
~Asch
|
1
|
2024-12-17 14:58
|
|
Śmietink gamingu to 5% maksymalnej ceny czyli tu jakieś 35-38 zł
|
~Fazekasz
|
1
|
2024-12-17 14:58
|
|
A CO TU TAK DROGO?
|
~AŁO
|
1
|
2024-12-17 14:43
|
|
Histeria
|
kagan
|
3
|
2024-12-17 14:40
|
|
Owocowe czwartki w 11 bit --Prezes kupił Granaty i wystawił je do
|
~fuks
|
1
|
2024-12-17 14:39
|
|
Tylko Sonka pany.
|
~Tak
|
2
|
2024-12-17 14:36
|
|
Siema!
|
devil_
|
2
|
2024-12-17 14:27
|
|
✏️ Stratę można spróbować odrobić na CELON PHARMA ✏️
|
~Marek
|
3
|
2024-12-17 14:19
|
|
Wszystko zaczęło się w 2020 od zmiany przezesa
|
~JonMajonez
|
4
|
2024-12-17 14:06
|
|
Info z funduszy o skróceniu pozycji, dopiero można się kupować
|
~alex
|
1
|
2024-12-17 13:57
|
|
Teraz pora na Jujubee może tu będzie pozytyw
|
~Pedro
|
1
|
2024-12-17 13:54
|
|
Coś mało spadło na te 151
|
~Janek
|
2
|
2024-12-17 13:50
|
|
Aaaaaaaa rekomendacje 'kupuj'
|
~Jabo
|
1
|
2024-12-17 13:50
|
|
Co tu się stało ???? Czemu tak Leci ???
|
~Bartek
|
2
|
2024-12-17 13:49
|
|
Teraz juz wiecie dlaczego TAK mnie HEjtowano parę mieciesy temu ?
|
~fuks
|
6
|
2024-12-17 13:49
|
|
Jaki trup jeszcze wypadnie z szafy
|
~Maro
|
3
|
2024-12-17 13:42
|
|
czy po takim odpisie wystarczy na premie dla zarządu?
|
~jfk
|
1
|
2024-12-17 13:39
|
|
Kolejne lata będą lecieć na "zyskach" z obecnych projektów
|
~JonMajonez
|
1
|
2024-12-17 13:31
|
|
Nie chce spadać
|
~Weq
|
3
|
2024-12-17 13:29
|
|
Jest ESPI - Zamknięcie "Projektu 8"
|
~xxx
|
9
|
2024-12-17 13:17
|