Rynki

Twoje finanse

Biznes

Forum

FORTE: Drugie zawiadomienie akcjonariuszy o zamiarze połączenia FABRYK MEBLI FORTE” S.A. z FORTE BRAND sp. z o.o.

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

reklama

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ


Spis załączników:
ZALACZNIK.pdf  (RAPORT BIEŻĄCY)

przewiń, aby zobaczyć całą tabelę
KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 19 / 2023
Data sporządzenia: 2023-12-21
Skrócona nazwa emitenta
FORTE
Temat
Drugie zawiadomienie akcjonariuszy o zamiarze połączenia FABRYK MEBLI FORTE” S.A. z FORTE BRAND sp. z o.o.
Podstawa prawna
Inne uregulowania
Treść raportu:
Zarząd FABRYK MEBLI „FORTE” S.A. z siedzibą w Ostrowi Mazowieckiej, działając na podstawie art. 504 w zw. z art. 4021 Kodeksu Spółek Handlowych, zawiadamia akcjonariuszy po raz drugi o zamiarze połączenia FABRYK MEBLI „FORTE” S.A. z siedzibą w Ostrowi Mazowieckiej z FORTE BRAND sp. z o.o. z siedzibą w Ostrowi Mazowieckiej.
Plan Połączenia FABRYK MEBLI „FORTE” S.A. (Spółki Przejmującej) z FORTE BRAND Sp. z o.o. (Spółki Przejmowanej) został uzgodniony pomiędzy ww. Spółkami w dniu 06.12.2023 r. oraz ogłoszony na stronie internetowej Spółki pod adresem www.forte.com.pl w zakładce Relacje Inwestorskie.
Mając na uwadze art. 505 § 3(1) w zw. z art. 505 § 1 Kodeksu Spółek Handlowych Emitent na ww. stronie internetowej opublikował następujące dokumenty:
1) Plan Połączenia FABRYK MEBLI „FORTE” S.A. z siedzibą w Ostrowi Mazowieckiej z FORTE BRAND sp. z o.o. z siedzibą w Ostrowi Mazowieckiej wraz z załącznikami, tj.:
a) Załącznik nr 1 – projekt uchwały Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia FABRYK MEBLI „FORTE” S.A.
o połączeniu Spółek,
b) Załącznik nr 2 – projekt uchwały Nadzwyczajnego Zgromadzenia Wspólników FORTE BRAND sp. z o.o.
o połączeniu Spółek,
c) Załącznik nr 3 – ustalenie wartości majątku FORTE BRAND sp. z o.o. na dzień 30 listopada 2023 roku,
d) Załącznik nr 4 – oświadczenie zawierające informację o stanie księgowym Spółki FORTE BRAND sp. z o.o.
sporządzone dla celów połączenia na dzień 30 listopada 2023 roku, przy wykorzystaniu tych samych metod
i w takim samym układzie jak ostatni bilans roczny,
2) sprawozdania finansowe oraz sprawozdania zarządów z działalności łączących się Spółek za trzy ostatnie lata
obrotowe wraz ze sprawozdaniami z badania.
Ww. dokumenty będą udostępnione nieprzerwanie od dnia ich opublikowania do dnia zakończenia zgromadzenia podejmującego uchwałę w sprawie połączenia w wersji elektronicznej (PDF) umożliwiającej ich pobranie oraz druk.
Plan Połączenia wraz z Załącznikami nr 1-4 stanowi ponadto załącznik do niniejszego zawiadomienia.
Sprawozdania finansowe oraz sprawozdania zarządów z działalności łączących się Spółek za trzy ostatnie lata obrotowe wraz ze sprawozdaniami z badania udostępnione są również na stronie Emitenta w zakładce Relacje Inwestorskie/Raporty.
Załączniki
Plik Opis
ZALACZNIK.pdfZALACZNIK.pdf

przewiń, aby zobaczyć całą tabelę
MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

przewiń, aby zobaczyć całą tabelę
FABRYKI MEBLI FORTE SA
(pełna nazwa emitenta)
FORTE Drzewny (drz)
(skrócona nazwa emitenta) (sektor wg. klasyfikacji GPW w W-wie)
07-300 Ostrów Mazowiecka
(kod pocztowy) (miejscowość)
Biała 1
(ulica) (numer)
0-29 74620-81 do 86 0-29 74629-19
(telefon) (fax)
forte@forte.com.pl www.forte.com.pl
(e-mail) (www)
7590005082 550398784
(NIP) (REGON)

przewiń, aby zobaczyć całą tabelę
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2023-12-21 Mariusz Gazda Członek Zarządu
Źródło: Komunikaty spółek (ESPI)
powiązane
polecane
najnowsze
popularne
najnowsze
bankier na skróty