SMART > Poradniki > Aktualności finansowe > Najkorzystniejsze kredyty na Black Friday. Wybraliśmy najciekawsze oferty

Najkorzystniejsze kredyty na Black Friday. Wybraliśmy najciekawsze oferty

Polacy pokochali Black Friday tak mocno, że niektóre sklepy zdecydowały zastąpić go całym Black Week-iem! Nie ma się co dziwić – w tym szczególnym dniu można złowić naprawdę świetne okazje cenowe. A co zrobić, jeśli Twój wymarzony sprzęt przecenili o połowę, a Ty aktualnie nie dysponujesz wolną gotówką? Z pomocą przychodzi kredyt gotówkowy na Black Friday!

Najkorzystniejsze kredyty na Black Friday. Wybraliśmy najciekawsze oferty
Spis treści
więcej Ikona strzałki

Black Friday to gratka nie tylko dla właścicieli sklepów, ale również dla banków. Wiele z nich specjalnie na tę okazję przygotowało promocyjne oferty kredytów gotówkowych. Postanowiliśmy więc przyjrzeć się bliżej aktualnej ofercie kredytowej, wybrać spośród niej najkorzystniejsze produkty i sprawdzić, czy branie kredytu na Black Friday może być opłacalne!

Promocje bankowe na Black Friday

Poniżej prezentujemy 7 najkorzystniejszych ofert kredytów na Black Friday dla kwoty kredytu równej 5 000 złotych oraz okresu kredytowania wynoszącego 12 miesięcy. Oferty zostały ułożone w kolejności od najtańszej do najdroższej. Należy jednak przyznać, że różnice w wysokości rat są tutaj symboliczne.

Kredyt na Black Friday – listopad 2023 rok

kwota kredytu: 5 000 złotych

okres kredytowania: 12 miesięcy

Bank/oferta

Całkowita kwota do spłaty

RRSO

Wysokość raty

Złóż wniosek!

CITI HANDLOWY

Promocyjna pożyczka gotówkowa dla nowych klientów

5 255,16 zł

9,70%

438 zł

Złóż wniosek!

ALIOR BANK

Pożyczka Internetowa

5 272,16 zł

10,36%

439 zł

Złóż wniosek!

BNP PARIBAS

Kredyt standardowy

5 302,62 zł

11,56%

442 zł

Złóż wniosek!

PKO BP

Pożyczka gotówkowa do 24 miesięcy

5 302,62 zł

11,56%

442 zł

Złóż wniosek!

PEKAO S.A.

Pożyczka Ekspresowa

5 315,50 zł

12,07%

443 zł

Złóż wniosek!

VELO BANK

Kredyt gotówkowy

5 344,69 zł

13,23%

445 zł

Złóż wniosek!

PKO BP

Pożyczka Gotówkowa

6 370,09 zł

58,96%

531 zł

Złóż wniosek!

Najtańszą ofertą jest aktualnie oferta Banku Citi Handlowy w Warszawie – Promocyjna pożyczka gotówkowa dla nowych klientów. Charakteryzuje się ona oprocentowaniem w wysokości 9,29%, zerową prowizją oraz wskaźnikiem RRSO na poziomie 9,7%. Oferta skierowana jest wyłącznie do nowych klientów, a więc osób, które obecnie nie są związane z instytucją. Zobowiązanie nie jest zabezpieczonym. Charakteryzuje się oprocentowaniem zmiennym i ratami równymi.

Reklama

Drugą pozycję w rankingu zajął Alior Bank ze swoją ofertą Pożyczki Internetowej charakteryzującą się oprocentowaniem w wysokości 10,99%, zerową prowizją i RRSO równym 11,56%. Oferta dedykowana jest dla klientów wewnętrznych banku oraz klientów nowych. Status klienta będzie tutaj czynnikiem warunkującym maksymalną wysokość udzielonego zobowiązania. Zobowiązanie jest niezabezpieczonym kredytem udzielanym na oprocentowaniu stałym i spłacanym w ratach równych.

Reklama

Na trzecim miejscu naszego podium znalazły się ex aequo standardowa oferta kredytu gotówkowego w BNP Paribas Bank Polska oraz Pożyczka gotówkowa do 24 miesięcy od PKO Banku Polskiego.W obydwu bankach oferty dedykowane są dla obecnych i nowych klientów. Zobowiązania udzielane są na oprocentowaniu stałym i spłacane w ratach równych. Kredyty nie wymagają przedstawiania dodatkowych zabezpieczeń. Oprocentowane jest na poziomie 10,99%. RRSO wynosi 11,56%. Bank nie pobiera prowizji.

Planujesz wziąć kredyt w Banku BNP Paribas? Kliknij w poniższy przycisk!

Reklama

Chciałbyś porozmawiać z doradcą o ofercie w Banku PKO BP? Kliknij poniżej i zostaw swoje dane kontaktowe!

Reklama

Jak przygotować się do złożenia wniosku kredytowego?

Lista dokumentów niezbędnych do wnioskowania o kredyt gotówkowy nie jest długa, a jej skompletowanie zajmie Ci maksymalnie kilka dni.

Podstawowym dokumentem, który będziesz potrzebował, jest dokument tożsamości. Może to być dowód osobisty lub paszport, a jeśli jesteś obywatelem kraju spoza Unii Europejskiej, to dodatkowo niezbędna może okazać się karta pobytu.

Po sprawdzeniu Twojej tożsamości bank będzie chciał zweryfikować źródło oraz wysokość dochodów. Z tego względu możesz zostać poproszony o wypełnienie oświadczenia lub zaświadczenia o zatrudnieniu lub dostarczenia innych dokumentów, na przykład: wyciągów z konta, deklaracji podatkowych, czy umów o pracę.

O te rzeczy zostaniesz zapytany przy składaniu wniosku kredytowego

Wnioski kredytowe to formularze, na podstawie których banki podejmują decyzję o przydzieleniu finansowania. Ich budowa w każdym z banków jest bardzo podobna, dlatego z łatwością można przewidzieć, o co zostaniesz zapytany podczas rozmowy z doradcą. Bank na pewno będzie chciał uzyskać informacje o: Twoich danych osobowych i kontaktowych, źródle, stabilności i wysokości dochodów, posiadanych zobowiązaniach finansowych, sytuacji rodzinnej i mieszkaniowej, potrzebnej kwocie kredytu, preferowanym okresie spłaty, preferowanym terminie płatności rat.

Komentarze

Potwierdź że nie jesteś robotem!
Dziękujemy za zadanie pytania!
Nasi Redaktorzy odpowiedzą tak szybko jak to możliwe a informację o udzieleniu odpowiedzi prześlemy na podany adres e-mail .
Coś poszło nie tak. Prosimy spróbować ponownie później.

Poradniki