Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,10 zł , zmiana od tamtej pory: -50,00%
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Sylwestra chciałbym życzyć byłym pracownikom (choć często pracowali jako osobne firmy) wszystkiego najlepszego, przede wszystkim zdrowia, szczęścia i życia dla rodziny. Pamiętajmy, że znajdując się w trudnym położeniu, byli i tacy którzy byli uczciwi i na klientów/kontrahentów patrzyli jak na ludzi i nie starali się ich oszukać. Znajdowaliśmy się w trudnym położeniu życiowym pracując w tej firmie, ale potrafiliśmy wyjść z twarzą.
  • życzenia Autor: ~Uć
  • Re: życzenia Autor: ~Taki_Jeden

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REDWOOD -15,25% 0,05 2019-04-30 11:15:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.