Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,32 zł , zmiana od tamtej pory: -83,44%

zbójecka sanacja

Zgłoś do moderatora
Art. 321 Prawa restrukturyzacyjnego mówi, że Sędzia-komisarz zwołuje zgromadzenie wierzycieli w celu głosowania nad układem niezwłocznie po zrealizowaniu całości lub części planu restrukturyzacyjnego przewidzianej do wykonania w toku postępowania sanacyjnego, nie później jednak niż przed upływem dwunastu miesięcy od dnia otwarcia postępowania sanacyjnego.
Minęło już dwadzieścia miesięcy !!! i o żadnym głosowaniu nie było mowy, a przynajmniej wierzyciele nie byli o nim zawiadomieni. Kto tutaj z kim trzyma? Zbójecka sanacja jako ochronka przed wierzycielami. Zaraz minie dwa lata uprawniające do korekty VATu za tzw. złe długi i nawet z tego nie skorzystamy, bo nie można złożyć korekty VAT7 jeżeli dłużnik jest w procesie sanacyjnym. Gdzie jest nadzór nad takimi sędziami?? Jak ktoś wie jak zainteresować tym przekrętem Ministra Jakiego, to chyba warto to zrobić. Jak widać, Minister Sprawiedliwości chętnie się bierze za ciemne sprawy, może i tutaj coś pomoże...?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SCOPAK 4,95% 0,05 2020-06-24 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.