To że Prezes kupuje to świetna wiadomość... że kupuje powyżej 10zł jeszcze lepsza...wiadomo dlaczego :) Artykuł na PB też zrobi swoją robotę, sporo inwestujących to czyta. Myślę że to dopiero preludium przed naprawdę dobrymi informacjami jakie czekają nas i spółkę.... Jakby to powiedziała Iga... JAZDA!