stalowy@ stać cię na więcej !
Pisz częściej referencie.
Łatwo tobą manipulować, sterować i prowadzić jak po sznurku.
Publicznie szczytujesz na forum wraz ze swym alter ego Levis@kiem.
Powtarzasz się i jesteś nudny, bezbarwny, banalny, prosty i przewidywalny.
Żegnam.
A ty pisz...najlepiej na Berdyczów.