Dnia 2023-03-27 o godz. 23:27 ~stalowy napisał(a):
> Info dobre ale nie przełoży się na dalsze wzrosty. Prezes kupował po 6,9 a kurs następnie zleciał do 3,9.
> > Nie chce być złym prorokiem ale jeżeli za chwilę nie pojawi się info o WZA i dywidendzie to właśnie może być już szczyt
chłopie nie ośmieszaj się tymi swoimi postami, sprzedałes po 8zł więc uznaj że popełniłeś błąd ale twórz jakiś historii rodem z PISu