@Ochucki, pisi misiu
Jak widać po postach nic poza sprośnymi marzeniami ci nie pozostało ale takie jest życie tetryka. 19.30 dziennik telewizyjny i pod pierzynkę ale za to od samego rana jest energia. Pewnie to ze szczęścia, że udało się "poranne posiedzenie" :DD