Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,05 zł , zmiana od tamtej pory: 5,59%

Wyniki 2Q, a wyniki 3Q

Zgłoś do moderatora
A ja wam powiem, że u mnie LIPIEC był REKORDOWY.
I cały 3 zapowiada się dużo lepiej jak 2Q!!!
Banki kwartalnie zmieniają oprocentowanie dla klientów i to właśnie w od 1 lipca wzrosło ono do praktycznie obecnej stawki WIBOR wzrosło o około 3%!!!.
Czyli 6,5%-6,7% + marża w zależności od produktu. Pod 10% mają praktycznie wszyscy.

Wchodzą wakacje - ale one BOŚ nie dotyczą zbytnio. Mogą banku stracić do ok 20% przychodów.

Będzie dobrze a nawet bardzo dobrze. Wkrótce nominał musi być. Dla mnie na dziś wart BOŚ min. 30 zł.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
BOS 4,55% 8,50 2022-12-05 17:01:07