Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,53 zł , zmiana od tamtej pory: -4,69%

Re: Wyniki 2Q, a wyniki 3Q

Zgłoś do moderatora
BOŚ będzie miał mega wybicie, tu musi być min 20. Prawda Bogdankę trzeba mieć i swoje 40tys. co mi zostało trzymam. W inne banki nie wchodzę bo za duże nerwy i ryzyko, jeszcze Bioton i TSG bo gaming będzie miał comeback z przytupem, a reszta na szort term zagrania jak to z Mabion co dało 70% na szybko.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BOS 1,25% 8,13 2022-12-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.