Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,53 zł , zmiana od tamtej pory: -4,69%

Re: Wyniki 2Q, a wyniki 3Q

Zgłoś do moderatora
korzystna struktura portfela kredytowego i śladowa obecność zagranicy to spore atuty i pewność wzrostu w okolice 10-12 zł , niestety przy słabym szerokim rynku wyższych cen przez rok nie przewiduję a 30 zł to raczej pobożne życzenia , ale wszystko zależy od tego w czyich rękach znajdą się tanie akcje i jak dużo uda się tanio kupić :DD

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BOS 1,25% 8,13 2022-12-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.