Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,70 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

wezwanie stanowisko zarządu

Zgłoś do moderatora
cyt"Zgodnie z Wezwaniem, Wzywający traktuje inwestycję w Spółkę jako inwestycję długoterminową i na ten moment zamierza prowadzić istniejącą działalność Spółki bez zmiany, co do zasady, profilu działalności Spółki lub jej strategii rozwoju. "

to po co sprzedawać po tej miernej cenie jak akcje były po 20 -30zł ???

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
KINOPOL 0,00% 14,70 2023-09-28 09:03:58